61683-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Röntgenkontrastmittel – Kontrastní látky pro rentgenová vyšetření
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKontrastní látky pro rentgenová vyšetření
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je zabezpečení průběžných dílčích dodávek kontrastních látek pro rentgenová vyšetření, a to po dobu trvání rámcové dohody ode dne nabytí její účinnosti.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696800 Röntgenkontrastmittel
5. Los
LosLOT-0004
TitelV08AB RTG-kontrastní látky s obsahem jódu 370 mg I/ml INJ SOL
Interne KennungČást 4
LosLOT-0005
TitelV08AB RTG-kontrastní látky s obsahem jódu 400 mg I/ml INJ SOL
Interne KennungČást 5
LosLOT-0003
TitelV08AB RTG-kontrastní látky s obsahem jódu 350 mg I/ml INJ SOL
Interne KennungČást 3
LosLOT-0002
TitelV08AB RTG-isoosmolární kontrastní látky s obsahem jódu 320 mg l/ml INJ SOL
Interne KennungČást 2
LosLOT-0001
TitelV08AB RTG-kontrastní látky s obsahem jódu 300 mg I/ml INJ SOL
Interne KennungČást 1