See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach GDDKiA O/Warszawa w podziale na 16 Zadań.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań Zadanie nr 1 Rejon Boża Wola; Zadanie nr 2 Rejon Garwolin; Zadanie nr 3 Rejon Grójec; Zadanie nr 4 Rejon Mińsk Mazowiecki; Zadanie nr 5 Rejon Mława; Zadanie nr 6 Rejon Ostrołęka; Zadanie nr 7 Rejon Ostrów Mazowiecka; Zadanie nr 8 Rejon Ożarów Mazowiecki; Zadanie nr 9 Rejon Płock; Zadanie nr 10 Rejon Płońsk; Zadanie nr 11 Rejon Przasnysz; Zadanie nr 12 Rejon Radom; Zadanie nr 13 Rejon Siedlce; Zadanie nr 14 Rejon Zwoleń; Zadanie nr 15 Wydział Technologii ; Zadanie nr 16 Siedziba Oddziału Warszawa ul Mińska 25 (piętra: VI, VII, VIII oraz część piętra III)
Interne Kennung: O/WA.D-3.2421.2.2023
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung
5. Los
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 Wydział Technologii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung