2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i montaż mebli do internatów i kwater internatowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli do internatów i kwater internatowych usytuowanych na terenie Warszawy i innych miejscowości położonych w obszarze właściwości Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Warszawie,. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
Vorherige Bekanntmachung: 797970-2024
Interne Kennung: DZP-OW.2610.509.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Wykonawca może złożyć jedną ofertę. 2. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. Zaleca się przy sporządzaniu oferty skorzystanie ze wzorów formularzy przygotowanych przez zamawiającego. Wykonawca może złożyć ofertę przygotowaną samodzielnie z zastrzeżeniem, że będzie one zawierać wszystkie niezbędne oświadczenia oraz informacje określone przez zamawiającego w treści wzorów załączonych do SWZ. 3. Ofertę (załącznik nr 2 do SWZ) oraz oświadczenie w formie JEDZ stanowiące załącznik nr 3 do SWZ oraz oświadczenie stanowiące załącznik nr 8 do SWZ sporządza się w języku polskim, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). 4. Do oferty należy dołączyć: 1) Pełnomocnictwo upoważniające do podpisania oferty, o ile ofertę podpisuje pełnomocnik; 2) Pełnomocnictwo do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – jeżeli dotyczy; 3) Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania oraz o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie JEDZ - wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ. W przy¬padku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie to składa każdy z Wykonawców.; 4) oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k ust. 1 rozporządzenia 2022/576 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – załącznik nr 8 do SWZ. 5) W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielnie zamówienia, podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy, z którego wynika, które usługi, wykonają poszczególni wykonawcy. 6) Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby na podstawie art. 118 ustawy potwierdzające brak podstaw wykluczenia w formie JEDZ (w związku z artykułem 119 ustawy), 7) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby na podstawie art. 118 ustawy do oddania do dyspozycji wykonawcy niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia – zgodnie z załącznikiem nr 9 do SWZ (jeśli dotyczy)*. 8) Na podstawie § 13. ust. 1 Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz. U. z 2020 r., poz. 2415), w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, Zamawiający żąda od wykonawcy złożenia odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – składa każdy z Wykonawców. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa wyżej, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. 9) Uzasadnienie dotyczące tajemnicy przedsiębiorstwa – jeżeli dotyczy. 10) Przedmiotowe środki dowodowe służące potwierdzeniu zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami lub kryteriami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia: • Zamawiający wymaga złożenia kart katalogowych oferowanych produktów sporządzonych przez Producenta lub upoważnionego przedstawiciela Producenta, które potwierdzać będą parametry mebla określone przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia, w szczególności: materiał z jakiego mebel jest wykonany, jego kolor i wymiary. Ponadto karta musi zawierać zdjęcie mebla w formacie A6 lub większym lub rysunek, nazwę oraz nazwę producenta mebla. Karta musi być oznaczona numerem pozycji mebla z tabeli zawartej w ust. 1 formularza cenowego (zał. nr 2a do SWZ). Zamawiający dopuszcza wydruk ze strony internetowej Producenta. • Zamawiający przewiduje możliwości złożenia lub uzupełnienia ww. przedmiotowych środków dowodowych, w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie, zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy pełna informacja w Rozdziale XIV SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0003