See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Monitorovací technika pro Krajskou zdravotní, a.s.
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodání nových zdravotnických prostředků, monitorovací techniky: 6 ks monitor vitálních funkcí 4 ks multiparametrický modul 1 ks centrální monitor 2 ks monitor vitálních funkcí 4 ks monitor vitálních funkcí 1 ks centrální monitor 10 ks monitor vitálních funkcí 10 ks multiparametrický modul 1 nebo 2 ks centrální monitor (dle kompatibility se stávající centrálou) 1 ks Modul PiCCO 2 ks Modul EtCO2 9 ks displej externí 7 ks monitor vitálních funkcí 1 ks transportní monitor 1 ks centrální monitor (dále také „zboží“) spolu s odpovídajícím příslušenstvím pro Krajskou zdravotní, a.s., v určení a rozsahu dle příloh zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 4980/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33195100 Monitoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Část 5: pro Urgentní příjem nemocnice Teplice
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodání nových zdravotnických prostředků, monitorovací techniky: 7 ks monitor vitálních funkcí 1 ks transportní monitor 1 ks centrální monitor (dále také „zboží“) spolu s odpovídajícím příslušenstvím pro Krajskou zdravotní, a.s. v určení a rozsahu dle příloh zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 4985/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si tímto vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky za níže uvedených podmínek: • pokud smlouva (dohoda) bude předčasně ukončena zadavatelem nebo vybraným dodavatelem, a to odstoupením zadavatele nebo vybraného dodavatele od uzavřené smlouvy (dohody), nebo výpovědí smlouvy (dohody) vybraným dodavatelem, a • další účastník zadávacího řízení, jehož nabídka byla vyhodnocena jako další (druhá) ekonomicky nejvýhodnější nabídka souhlasí s plněním veřejné zakázky namísto předchozího vybraného dodavatele za podmínek uvedených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a dle zadávacích podmínek veřejné zakázky; • další účastník zadávacího řízení splňuje všechny zadávací podmínky veřejné zakázky; • smlouva (dohoda) bude s dalším (změněným) dodavatelem uzavřena na zbývající dobu plnění veřejné zakázky; • odmítne-li další účastník zadávacího řízení uzavřít smlouvu (dohodu) a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, jehož nabídka byla vyhodnocena jako další ekonomicky nejvýhodnější nabídka v pořadí; • ke změně dodavatele v případě splnění výše uvedených podmínek může být přistoupeno zadavatelem v době původního trvání plnění veřejné zakázky vybraným dodavatelem i opakovaně.
Los: LOT-0004
Titel: Část 4: pro Anesteziologicko-resuscitační oddělení nemocnice Most
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodání nových zdravotnických prostředků, monitorovací techniky: 10 ks monitor vitálních funkcí 10 ks multiparametrický modul 1 nebo 2 ks centrální monitor (dle kompatibility se stávající centrálou) 1 ks Modul PiCCO 2 ks Modul EtCO2 9 ks displej externí (dále také „zboží“) spolu s odpovídajícím příslušenstvím pro Krajskou zdravotní, a.s. v určení a rozsahu dle příloh zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 4984/2026
Los: LOT-0003
Titel: Část 3: pro Oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie Masarykovy nemocnice Ústí nad Labem a pro Gynekologicko-porodnické oddělení nemocnice Děčín
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodání nových zdravotnických prostředků, monitorovací techniky - 4 ks monitor vitálních funkcí, 1 ks centrální monitor (dále také „zboží“) spolu s odpovídajícím příslušenstvím pro Krajskou zdravotní, a.s. v určení a rozsahu dle příloh zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 4983/2026
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: pro Emergency Masarykovy nemocnice Ústí nad Labem
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodání nových zdravotnických prostředků, monitorovací techniky - 6 ks monitor vitálních funkcí, 4 ks multiparametrický modul, 1 ks centrální monitor (dále také „zboží“) spolu s odpovídajícím příslušenstvím pro Krajskou zdravotní, a.s., v určení a rozsahu dle příloh zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 4981/2026
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: pro Gynekologicko-porodnické oddělení nemocnice Litoměřice
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodání nových zdravotnických prostředků, monitorovací techniky - 2 ks monitor vitálních funkcí (dále také „zboží“) spolu s odpovídajícím příslušenstvím pro Krajskou zdravotní, a.s. v určení a rozsahu dle příloh zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 4982/2026