2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het reinigen van recreatie- en strandgebieden
Beschreibung: Dit is de offerteaanvraag van de gemeente Almere met betrekking tot het reinigen van recreatie stranden en aangrenzende ligweides. Ondernemers die aan de minimumeisen voldoen, al dan niet in de vorm van een samenwerkingsverband of door een beroep te doen op derden, worden van harte uitgenodigd een inschrijving in te dienen. . De aanbesteding richt zich op de totstandkoming van een overheidsopdracht. De overeenkomst heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar, inclusief tweemaal (2x) optie tot verlenging met telkens één (1) jaar. De geschatte opdrachtwaarde ad €800.000, 00 met inbegrip van opties tot verlengingen, is exclusief BTW. De raming is maximaal en is gebaseerd op historische cijfers.
Interne Kennung: IA2025.12.01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De raming van de opdrachtwaarde leidt tot de constatering dat de geraamde totale opdrachtwaarde de actuele Europese drempelwaarde ad €216.000, 00 overschrijdt. Er dient op grond van de Aanbestedingswet 2012 en het inkoopbeleid van de gemeente een Europese aanbesteding te worden gevolgd.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90680000 Strandreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42995200 Strandreinigungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: één Perceel
Beschreibung: Conform TN , zie offerteaanvraag
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente maakt steeds meer gebruik van digitale hulpmiddelen. Een voorbeeld van een digitaal hulpmiddel waar de gemeente mee werkt is de ‘Grijs app’. Deze app zorgt voor een duidelijke en efficiënte werkopdracht verstrekking, directe terugkoppeling wanneer het werk gedaan is en verzamelt de data van de opdracht. Optioneel: Gedurende de uitvoering van deze opdracht, behoudt de gemeente zich het recht voor opdrachtnemer te verplichten gebruik te gaan maken van dit digitale hulpmiddel. De opdrachtnemer moet in dat geval zelf een licentie afsluiten bij de leverancier van de app. Dit kost de opdrachtnemer een eenmalige deelnemersfee (+/- € 30.000) en een jaarlijkse beheerfee (+/ € 3000 p/j) bij de appleverancier. De gemeente is geen onderdeel van die onderhandelingen of overeenkomst. De gemeente is niet de enige gebruiker van de ‘Grijs app’. Na aanschaf heeft de opdrachtnemer zijn eigen permanente account. De app heeft daarmee een breder nut dan alleen deze onderhavige opdracht.