2. Verfahren
Verfahren
Titel: De levering van handelsgebruikelijke kunststofverpakkingen
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding van de levering van Handelsgebruikelijke (HG) kunststofverpakkingen. De Aanbestedende Dienst heeft behoefte aan Handelsgebruikelijke (HG) kunststofverpakkingen. De behoefte is verdeeld over de volgende productgroepen; • Euronorm stapelbakken • HG Kunststof bakken • HG Kunststof kratten • HG Kunststof potten • HG Kunststof flessen • HG Wijdmondvaten • HG Jerrycans • Overige handelsgebruikelijke kunststofverpakkingen De Aanbestedende dienst zoekt één leverancier die alle verpakkingen kan leveren die onder deze productgroepen vallen, in alle gewenste afmetingen, inhoudsmaten en uitvoeringen zoals vermeld in het programma van eisen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19000000 Leder- und Textilerzeugnisse, Plastik- und Gummistoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44619300 Gitterkisten/Lattenkisten
5. Los
Los: LOT-0000