2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana istniejących i montaż nowych wodomierzy do wody zimnej na przyłączach wodociągowych, znajdujących się na obszarze działania Aquanet S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Wymiana i montaż wodomierzy do wody zimnej na przyłączach wodociągowych - wraz z wykonaniem niezbędnych prac instalacyjnych - znajdujących się na obszarze działania AQUANET S.A. i dostawa fabrycznie nowych wodomierzy, oraz dostawa i montaż urządzeń systemów zdalnego odczytu w roku 2027, w podziale na 3 części (pakiety): Pakiet 1 - Obszar Poznań - (Miasto Poznań) Pakiet 2 - Obszar Północ - GMINY: (Czerwonak, Murowana Goślina, Suchy Las, Swarzędz bez Miasta Swarzędz, Kórnik,) Pakiet 3 - Obszar Południe – GMINY: (Luboń, Puszczykowo, Mosina, Brodnica) oraz Miasto Swarzędz Wykonawca może złożyć ofertę tylko na jedną, wybraną przez siebie cześć (pakiet). W przypadku złożenia ofert na więcej niż jedną cześć (pakiet), Zamawiający odrzuci wszystkie oferty takiego Wykonawcy, stosownie do zapisów art. 226 ust. 1 pkt 5 PZP. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z/57/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - wymiana istniejących i montaż nowych wodomierzy na obszarze Miasta Poznania.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Wymiana istniejących i montaż nowych wodomierzy do wody zimnej na przyłączach wodociągowych, znajdujących się na obszarze działania Aquanet S.A.na obszarze Miasta Poznania.
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Menge: 13 423 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - wymiana istniejących i montaż nowych wodomierzy na obszarze północnym, obejmującym gminy Czerwonak, Murowana Goślina, Suchy Las, Swarzędz bez Miasta Swarzędz, Kórnik.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wymiana istniejących i montaż nowych wodomierzy do wody zimnej na przyłączach wodociągowych, znajdujących się na obszarze działania Aquanet S.A. i dostawa fabrycznie nowych wodomierzy oraz dostawa i montaż urządzeń systemów zdalnego odczytu na obszarze północnym, obejmującym gminy Czerwonak, Murowana Goślina, Suchy Las, Swarzędz bez Miasta Swarzędz, Kórnik.
Menge: 8 993 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - wymiana istniejących i montaż nowych wodomierzy na obszarze południowym, obejmującym gminy Luboń, Puszczykowo, Mosina, Brodnica oraz Miasto Swarzędz.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wymiana istniejących i montaż nowych wodomierzy do wody zimnej na przyłączach wodociągowych, znajdujących się na obszarze działania Aquanet S.A. i dostawa fabrycznie nowych wodomierzy oraz dostawa i montaż urządzeń systemów zdalnego odczytu na obszarze południowym, obejmującym gminy Luboń, Puszczykowo, Mosina, Brodnica oraz Miasto Swarzędz.
Menge: 6 825 Stück