2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów dydaktycznych do placówek Zespołu Żłobków m. st. Warszawy (w podziale na części) II Procedura
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów dydaktycznych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy w ramach projektów inwestycyjnych. Zamówienie zostało podzielone na 4 części. Wspólny Słownik Zamówień: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne 1.1 Część nr 1 – Dostawa artykułów dydaktycznych do Żłobka nr 10, ul. Nowolipie 15A, 00-150 Warszawa. Projekt inwestycyjny: "Modernizacja Żłobka nr 10, ul. Nowolipie 15A” 1.1.1 Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne 1.1.2 Kalkulacja cenowa stanowi załącznik nr 9A do SWZ. 1.2 Część nr 2 – Dostawa artykułów dydaktycznych do Żłobka nr 17, ul. J. Kochanowskiego 9, 01-864 Warszawa. Projekt inwestycyjny: "Modernizacja Żłobka nr 17, ul. J. Kochanowskiego 9”. 1.2.1 Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne 1.2.2 Kalkulacja cenowa stanowi załącznik nr 9B do SWZ. 1.3 Część nr 3 – Dostawa artykułów dydaktycznych do Żłobka nr 26, ul. B. Wapowskiego 1, 02-495 Warszawa Projekt inwestycyjny: "Modernizacja Żłobka nr 26 ul. B. Wapowskiego 1”. 1.3.1 Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne 1.3.2 Kalkulacja cenowa stanowi załącznik nr 9C do SWZ. 1.4 Część nr 4 – Dostawa artykułów dydaktycznych do Żłobka nr 27, ul. M. Keniga 9, 02-495 Warszawa Projekt inwestycyjny: "Modernizacja Żłobka nr 27 ul. M. Keniga 9””. 1.4.1 Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne 1.4.2 Kalkulacja cenowa stanowi załącznik nr 9D do SWZ.
Interne Kennung: ZP.26.68.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Dostawa artykułów dydaktycznych do Żłobka nr 10, ul. Nowolipie 15A, 00-150 Warszawa. Projekt inwestycyjny: "Modernizacja Żłobka nr 10, ul. Nowolipie 15A”
Beschreibung: szczegółowy opis zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ - OPZ oraz kalkulacja cenowa załącznik nr 9A do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Dostawa artykułów dydaktycznych do Żłobka nr 17, ul. J. Kochanowskiego 9, 01-864 Warszawa. Projekt inwestycyjny: "Modernizacja Żłobka nr 17, ul. J. Kochanowskiego 9”.
Beschreibung: Zgodnie z OPZ -załacznik nr 9 do SWZ oraz klakulacją cenową załącznik 9B do SWZ
Interne Kennung: część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – Dostawa artykułów dydaktycznych do Żłobka nr 26, ul. B. Wapowskiego 1, 02-495 Warszawa Projekt inwestycyjny: "Modernizacja Żłobka nr 26 ul. B. Wapowskiego 1”.
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem 9 do SWZ -OPZ oraz kalkulacją cenową stanowiąca załącznik nr 9C do SWZ
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – Dostawa artykułów dydaktycznych do Żłobka nr 27, ul. M. Keniga 9, 02-495 Warszawa Projekt inwestycyjny: "Modernizacja Żłobka nr 27 ul. M. Keniga 9
Beschreibung: zgodnie z załącznikiem nr 9 do SWZ - OPZ oraz załącznikiem nr 9 D do SWZ -kalkulacja cenowa
Interne Kennung: część nr 4