2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie, wykonanie, oznakowanie, skompletowanie, zapakowanie oraz dostarczenie materiałów promocyjnych do 46 lokalizacji w Polsce,
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wykonanie, oznakowanie oraz konfekcja (spakowanie) i dostarczenie spersonalizowanych materiałów promocyjnych. 2. Wykonawca zobowiązany jest do przygotowania i skompletowania (konfekcjonowania) zestawów promocyjnych zgodnie ze specyfikacją ilościową i asortymentową określoną w załączniku nr 1 do OPZ. 3. Wykonawca dostarczy skompletowane zestawy promocyjne do lokalizacji wskazanych w załączniku nr 1 do OPZ. 4. Przedmiot zamówienia zostanie dostarczony do 46 lokalizacji wskazanych w załączniku nr 1 do OPZ, w tym do 45 jednostek zewnętrznych oraz siedziby Zamawiającego. Załącznik określa również liczbę i rodzaj zestawów przeznaczonych dla poszczególnych lokalizacji.
Interne Kennung: 14/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w sposób określony w art. 63 ust. 1Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zaprojektowanie, wykonanie, oznakowanie, skompletowanie, zapakowanie oraz dostarczenie materiałów promocyjnych do 46 lokalizacji w Polsce
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 14/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39294100 Information and promotion products
Additional classification (cpv): 79342200 Promotional services
5. Lot
Lot: LOT-0001