616901-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Softwarepaket für die Finanzanalyse and Buchhaltung – Financieel Systeem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFinancieel Systeem
BeschreibungUitvraag betreft een Europese aanbesteding inzake de SaaS-dienstverlening rondom het financieel systeem inclusief hosting, updates, beveiliging en support. 20 hoofdgebruikers (financiële functies) en 300 gebruikers zoals budgethouders die een beperkte licentie nodig hebben.
Interne KennungEA2026-46
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48440000 Softwarepaket für die Finanzanalyse and Buchhaltung
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenZie beschrijvend document
616901-2026 - Competition
Netherlands – Financial analysis and accounting software package – Financieel Systeem
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Financieel Systeem
Internal identifier: EA2026-46
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48440000 Financial analysis and accounting software package
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie beschrijvend document
Titel: Financieel Systeem
Interne identificatiecode: EA2026-46
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48440000 Software voor financiële analyse en boekhouding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie beschrijvend document