See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Subskrypcja oraz przedłużenie posiadanych usług Entra ID P2 Edu Sub Per User, Office 365 A5 oraz Office 365 A3 na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest subskrypcja oraz przedłużenie posiadanych usług Entra ID P2 Edu Sub Per User, Office 365 A5 oraz Office 365 A3 na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia”, który jest Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 339544-2026
Interne Kennung: 162/2026/PN/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001