2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNA DOSTAWA OLEJU NAPĘDOWEGO i BENZYNY BEZOŁOWIOWEJ DLA MZK SP. Z O.O. W ZAMOŚCIU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego (ON) oraz benzyny bezołowiowej (PB 95) do Stacji Paliw MZK Sp. z o.o. w Zamościu.
Interne Kennung: MZK/PN/ON/PB/VII/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Sukcesywna dostawa oleju napędowego (ON) do Stacji Paliw MZK Sp. z o.o. w Zamościu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w zakresie części Nr I jest dostawa oleju napędowego (ON) w następującej prognozowanej ilości: 3 800 m3, przy czym Zamawiający określa minimalną wartości Zamówienia na 50% ww. wolumenu lub wielkości świadczenia stron.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Sukcesywna dostawa benzyny bezołowiowej (PB 95) do Stacji Paliw MZK Sp. z o.o. w Zamościu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w zakresie części Nr II jest dostawa benzyny bezołowiowej (PB 95) w następującej prognozowanej ilości: 570 m3, przy czym Zamawiający określa minimalną wartości Zamówienia na 50% ww. wolumenu lub wielkości świadczenia stron.
Haupteinstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: MZK/PN/ON/PB/VII/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09134100 Diesel oil
Additional classification (cpv): 09132100 Unleaded petrol
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Main classification (cpv): 09132100 Unleaded petrol