616928-2026 - Ergebnis
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Dostawa wyrobów medycznych i testów z podziałem na 23 części.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyrobów medycznych i testów z podziałem na 23 części.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych i testów z podziałem na 23 części. Zamówienie zostało podzielone na 23 części. Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy z zestawieniem parametrów wymaganych; 3) załącznik nr 4 – projekt umowy (wraz z załącznikami); 2. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 3. Wszystkie wymagania określone w SWZ i dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 4. Zamawiający nie wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej przed złożeniem oferty. 5. Zamawiający nie wymaga wpłaty wadium. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung210768-2026
Interne Kennung8/PN/2026/MW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung, 33141310 Spritzen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte, 33171100 Anästhesieinstrumente, 33141200 Katheter, 18424300 Einweghandschuhe, 33169400 Chirurgische Sets, 33770000 Hygienepapier, 33141411 Skalpelle und Klingen, 33162200 OP-Instrumente, 33157100 Sauerstoffatemgeräte, 33157110 Sauerstoffmasken, 33124130 Diagnostische Ausstattung, 33124131 Reagenzstreifen, 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion, 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion, 33141625 Diagnoseausrüstung, 33141410 Drahtschneider und Operationsmesser, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 31711140 Elektroden
5. Los
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 1: Okulistyczne testy paskowe
Beschreibung1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1)załącznik nr 1 – formularz oferty; 2)załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy stanowiący jednocześnie opis przedmiotu zamówienia; 3)załącznik nr 4 – projekt umowy. 2. Wszystkie wymagania określone w SWZ i dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3. Zamawiający żąda, by wykonawca złożył wraz z ofertą następujące, przedmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie, iż oferowane dostawy odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego w SWZ (w szczególności w opisie przedmiotu zamówienia): Dla wyrobów medycznych: 1) aktualny dokument potwierdzający dopuszczenie do obrotu i do używania jako wyrób medyczny spełniający wymagania w rozumieniu Ustawy z dnia 7.04.2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. 2024 r. poz. 1620) oraz zgodność z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 w sprawie Wyrobów Medycznych (MDR) / (UE) 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych in vitro, posiadający oznaczenie wyrobu znakiem CE - tzn: deklaracja zgodności i/lub certyfikat zgodności wystawiony przez producenta lub upoważnionego/autoryzowanego przedstawiciela potwierdzająca(y), iż wyrób jest zgodny z wymaganiami zasadniczymi; 2) certyfikat jednostki notyfikowanej (identyfikujący producenta i typ wyrobu), jeżeli ocena była przeprowadzona z udziałem jednostki notyfikowanej (jeżeli wymagana była ocena jednostki notyfikowanej). Dla produktów biobójczych: 3) pozwolenie Ministra Zdrowia lub Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych na obrót produktem biobójczym zgodnie z przepisami ustawy z dnia 09.10.2015 r. o produktach biobójczych; Dla wszystkich części zamówienia: 4) materiały informacyjne (prospekt, katalog, karta, formularz danych, część instrukcji obsługi/opis producenta, oświadczenia i informacje lub inne materiały określające przedmiot zamówienia i jego parametry, itp.), potwierdzające wymagania zawarte w zał. nr 2. 5) oświadczenie Wykonawcy, potwierdzające, że oferowany przedmiot zamówienia spełnia wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego, oraz, że jest dopuszczony do obrotu i użytkowania jako wyrób medyczny na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej zgodnie z przepisami prawa- według wzoru stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ. 2.Zamawiający przewiduje możliwość uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeśli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne. Wykonawca może uzupełnić przedmiotowe środki dowodowe, ale tylko na wezwanie Zamawiającego.
Interne KennungCzęść nr 1: Okulistyczne testy paskowe
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124131 Reagenzstreifen
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 5: Pojemniki z formaliną
Interne KennungCzęść nr 5: Pojemniki z formaliną
Haupteinstufung (cpv): 33169400 Chirurgische Sets
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 8: Ostrza chirurgiczne
Interne KennungCzęść nr 8: Ostrza chirurgiczne
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141411 Skalpelle und Klingen
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 10: Testy ureazowe
Interne KennungCzęść nr 10: Testy ureazowe
Haupteinstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
LosLOT-0013
TitelCzęść nr 11: Zestaw do znieczuleń PP
Interne KennungCzęść nr 11: Zestaw do znieczuleń PP
Haupteinstufung (cpv): 33171100 Anästhesieinstrumente
LosLOT-0015
TitelCzęść nr 13: Testy diagnostyczne
Interne KennungCzęść nr 13: Testy diagnostyczne
LosLOT-0017
TitelCzęść nr 15: Fartuch włókninowy
Interne KennungCzęść nr 15: Fartuch włókninowy
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
LosLOT-0021
TitelCzęść nr 19: Zestawy do operacji stawu biodrowego
Interne KennungCzęść nr 19: Zestawy do operacji stawu biodrowego
LosLOT-0022
TitelCzęść nr 20: Igły i strzykawki
Interne KennungCzęść nr 20: Igły i strzykawki
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
LosLOT-0025
TitelCzęść nr 23: Akcesoria do diatermii
Interne KennungCzęść nr 23: Akcesoria do diatermii
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 31711140 Elektroden