616931-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Serwis i Rozwój Hurtowni Danych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSerwis i Rozwój Hurtowni Danych
BeschreibungZamawiający oczekuje, że w okresie określonym w PPU, Wykonawca będzie świadczył: 1. w ramach Zamówienia Podstawowego: a) Usługi Zapewnienia Jakości, ujęte w opisie Część B: Serwis i rozwój ZHD b) udzieli Zamawiającemu Licencji Rozszerzonej na Oprogramowanie Standardowe przez Producenta Oprogramowania na Okres Podstawowy, ujętej w opisie Część A: Prawa i licencje - dla Oprogramowania Standardowego tj. dla aplikacji Data Warehouse Manager i Data Editor c) Usługi Rozwoju MD, ujęte w opisie Część B: Serwis i rozwój ZHD 2. w ramach Prawa Opcji: a) usługi Realizacji Opcji MD, ujęte w opisie Część B: Serwis i rozwój ZHD b) usługi Realizacji Opcji Asysty, ujęte w opisie Część B: Serwis i rozwój ZHD Zamawiający oczekuje, że w okresie określonym w PPU, Wykonawca udzieli Zamawiającemu w ramach Prawa Opcji Licencji Rozszerzonej na Oprogramowanie Standardowe na Okres Subskrypcji, zgodnie z warunkami określonymi w PPU. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) stanowią załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungDZK/57/DBI/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie w ramach prawa opcji (Opcja) obejmuje: a) po wyczerpaniu liczby MD przysługujących w ramach Realizacji Rozwoju MD w danym Roku, Zamawiający ma prawo zlecić Wykonawcy Realizację Opcji MD w wymiarze łącznie do 200 (dwustu) MD w całym Okresie Świadczenia Usług, zgodnie z warunkami określonymi w PPU – załącznik nr 2 do SWZ, b) Realizację Opcji Asysty, w wymiarze do 8 (ośmiu) sobót, w całym Okresie Świadczenia Usług, zgodnie z warunkami określonymi w PPU – załącznik nr 2 do SWZ, c) udzielenie lub zapewnienia udzielenia Zamawiającemu Licencji Rozszerzonej na Oprogramowanie Standardowe przez Producenta Oprogramowania na okres dodatkowy oraz zapewnienia dostępu do Repozytorium na Okres Subskrypcji, zgodnie z warunkami określonymi w PPU – załącznik nr 2 do SWZ. Szczegółowy zakres zamówienia podstawowego oraz zamówienia w ramach prawa opcji został opisany w PPU i OPZ.