See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Tychowo w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567– „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki łąkowo-rolnej oraz utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Tychowo w roku 2026.
Interne Kennung: ZG.270.3.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft, 60100000 Straßentransport/-beförderung, 90511300 Müllsammlung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1- Leśnictwo Kopaniewo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025r. poz. 567– „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów leśnych.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Wielkość prawa opcji zostanie uwzględniona w ogłoszeniu o zamówieniu oraz dokumentach zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Leśnictwo Rosnowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567– „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów leśnych.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Leśnictwo Kurozwęcz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów leśnych.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Leśnictwo Dargiń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025r. poz. 567– „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki łąkowo-rolnej oraz utrzymania obiektów leśnych.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Leśnictwo Krępa
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Leśnictwo Pobądź
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Leśnictwo Glinki
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Leśnictwo Bukowo
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Leśnictwo Smęcino
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - Leśnictwo Bąbnica
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Leśnictwo Czarnikowo
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Leśnictwo Dzięciołowo
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - Leśnictwo Drzonowo
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - Leśnictwo Sadkowo
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - Leśnictwo Nosibądy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki łąkowo-rolnej oraz utrzymania obiektów leśnych.