616944-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke – 25-040 Prostředky pro nouzové ubytování
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel25-040 Prostředky pro nouzové ubytování
BeschreibungPředmětem VZ je dodávka prostředků nouzového ubytování, včetně technického zajištění vykládky v místě plnění (absence jeřábové techniky a nefunkční železniční vlečka), včetně zajištění pravidelných servisních prohlídek po dobu záruky za jakost dle čl. VIII kupní smlouvy – Příloha č. 2 ZD, a to pouze v případě, že budou ze strany dodavatele požadovány. Předmět VZ je v souladu s § 53 zákona rozdělen na 2 samostatné části: Část 1 VZ: Pořízení 2 ks nových, stejných kontejnerových základen pro ubytování kolektivu osob. Část 2 VZ: Pořízení 20 ks nových, stejných mobilních domů pro zajištění nouzového ubytování rodiny.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34221000 Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 VZ: Pořízení 2 ks kontejnerových základen pro ubytování
BeschreibungPořízení 2 ks nových, stejných kontejnerových základen pro ubytování kolektivu osob. Každá souprava je tvořena jako jeden taktický celek, který se skládá z celkem 16 následujících typů kontejnerů v počtu: • 8 ks ubytovacích kontejnerů; • 2 ks ubytovacích kontejnerů s chodbou; • 2 ks sanitárních kontejnerů s chodbou; • 2 ks kontejnerů pro přípravu stravy s chodbou; • 1 ks skladovacího kontejneru s chodbou; • 1 ks technologického kontejneru
Interne Kennung1
LosLOT-0004
TitelČást 2 VZ: Pořízení 20 ks mobilních domů pro zajištění nouzového ubytování rodiny
BeschreibungPořízení 20 ks nových, stejných mobilních domů pro zajištění nouzového ubytování rodiny. Každý mobilní dům musí být pro 4 osoby a musí obsahovat prostor pro spaní a činnosti denní potřeby, koupelnu, sociální zařízení a kuchyň, včetně stanoveného vybavení.
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude