2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 36 miesięcznej subskrypcji pakietu Microsoft 365 A3 wraz z pakietami dodatkowymi i platformą szkoleniową dla AGH w Krakowie - KC-DE-zp.272-540/25
Beschreibung: Dostawa subskrypcji pakietu Microsoft 365 A3 dla 3100 pracowników i 92000 studentów Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, a także pakietów dodatkowych Microsoft 365 Copilot Edu Sub Add-on (50 licencji – część podstawowa i 50 licencji – część opcjonalna), Power BI Pro Edu Sub Per User (50 licencji – część podstawowa i 50 licencji – część opcjonalna), Windows 10 extended suport – (1000 licencji – część podstawowa i 1000 licencji – część opcjonalna) oraz szkoleń online – 500 licencji. Dostawa w ramach posiadanej przez Zamawiającego umowy EES (Enrollment for Education Solutions) nr 78562718 lub pakiety równoważne. Za rozwiązania równoważne Zamawiający uzna oprogramowanie o cechach: I. Microsoft 365 A3 Unified Edu Sub Per User (licencje dla 3 100 pracowników oraz 92 000 studentów AGH) II. Microsoft 365 Copilot Edu Sub Add-on (50 licencji – część podstawowa oraz 50 licencji - część opcjonalna) Część podstawowa A Zakres podstawowy obejmie dostawę 50 szt. licencji PRAWO OPCJI: Część opcjonalna B Zakres dodatkowy (prawo opcji): dostawa w ramach umowy dodatkowych 50 szt. licencji Copilot Edu Sub Add-on z uwagi na potrzeby Zamawiającego a. Zamawiający gwarantuje realizację umowy w zakresie podstawowym. Umowa w zakresie opcjonalnym będzie realizowana w ramach prawa opcji o którym mowa w art. 441 ust.1 ustawy pzp. b. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, maksymalnie do 50 szt. licencji, zgodnie z następującymi zasadami: • prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; • liczba sztuk licencji objętych prawem opcji jest określona w opisie przedmiotu zamówienia: 50 sztuk; • Zamawiający poinformuje o potrzebie skorzystania z prawa opcji i wielkości zamówienia w terminie do 1 roku od daty podpisania umowy; • Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia; • Zamawiający zastrzega sobie prawo do niezrealizowania pełnego zakresu zamówienia wskazanego w ramach prawa opcji; • Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga podpisania dodatkowej umowy ani aneksu. III. Power BI Pro Sub Per User (50 licencji – część podstawowa oraz 50 licencji - część opcjonalna) Część podstawowa A Zakres podstawowy obejmie dostawę 50 szt. licencji PRAWO OPCJI: Część opcjonalna B Zakres dodatkowy (prawo opcji): dostawa w ramach umowy dodatkowych 50 szt. licencji Power BI Pro Edu Sub Per User z uwagi na potrzeby Zamawiającego a. Zamawiający gwarantuje realizację umowy w zakresie podstawowym. Umowa w zakresie opcjonalnym będzie realizowana w ramach prawa opcji o którym mowa w art. 441 ust.1 ustawy pzp. b. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, maksymalnie do 50 szt. licencji., zgodnie z następującymi zasadami: • prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; • liczba sztuk licencji objętych prawem opcji jest określona w opisie przedmiotu zamówienia: 50 sztuk; • Zamawiający poinformuje o potrzebie skorzystania z prawa opcji i wielkości zamówienia w terminie do 1 roku od daty podpisania umowy; • Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia; • Zamawiający zastrzega sobie prawo do niezrealizowania pełnego zakresu zamówienia wskazanego w ramach prawa opcji; • Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga podpisania dodatkowej umowy ani aneksu. IV. Pakiet Windows 10 extended support (1000 licencji – część podstawowa oraz 1000 licencji - część opcjonalna) Część podstawowa A Zakres podstawowy obejmie dostawę 1000 szt. pakietów Windows 10 extended suport. PRAWO OPCJI: Część opcjonalna B: Zakres dodatkowy (prawo opcji): dostawa w ramach umowy dodatkowych 1000 szt. pakietów Windows 10 extended support z uwagi na potrzeby Zamawiającego a. Zamawiający gwarantuje realizację umowy w zakresie podstawowym. Umowa w zakresie opcjonalnym będzie realizowana w ramach prawa opcji o którym mowa w art. 441 ust.1 ustawy pzp. b. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, maksymalnie do 1000 szt. pakietów Windows 10 extended support, zgodnie z następującymi zasadami: • prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; • liczba sztuk pakietów Windows 10 extended support objętych prawem opcji jest określona w opisie przedmiotu zamówienia: 1000 sztuk; • Zamawiający poinformuje o potrzebie skorzystania z prawa opcji i wielkości zamówienia w terminie do 1 roku od daty podpisania umowy; • Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia; • Zamawiający zastrzega sobie prawo do niezrealizowania pełnego zakresu zamówienia wskazanego w ramach prawa opcji; • Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga podpisania dodatkowej umowy ani aneksu. V. Pakiet szkoleń online (500 licencji)
Interne Kennung: KC-DE-zp.272-540/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa subskrypcji pakietu Microsoft 365 A3 dla 3100 pracowników i 92000 studentów Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, a także pakietów dodatkowych Microsoft 365 Copilot Edu Sub Add-on (50 licencji – część podstawowa i 50 licencji – część opcjonalna), Power BI Pro Edu Sub Per User (50 licencji – część podstawowa i 50 licencji – część opcjonalna), Windows 10 extended suport – (1000 licencji – część podstawowa i 1000 licencji – część opcjonalna) oraz szkoleń online – 500 licencji. Dostawa w ramach posiadanej przez Zamawiającego umowy EES (Enrollment for Education Solutions) nr 78562718 lub pakiety równoważne. Za rozwiązania równoważne Zamawiający uzna oprogramowanie o cechach: I. Microsoft 365 A3 Unified Edu Sub Per User (licencje dla 3 100 pracowników oraz 92 000 studentów AGH) II. Microsoft 365 Copilot Edu Sub Add-on (50 licencji – część podstawowa oraz 50 licencji - część opcjonalna) Część podstawowa A Zakres podstawowy obejmie dostawę 50 szt. licencji PRAWO OPCJI: Część opcjonalna B Zakres dodatkowy (prawo opcji): dostawa w ramach umowy dodatkowych 50 szt. licencji Copilot Edu Sub Add-on z uwagi na potrzeby Zamawiającego a. Zamawiający gwarantuje realizację umowy w zakresie podstawowym. Umowa w zakresie opcjonalnym będzie realizowana w ramach prawa opcji o którym mowa w art. 441 ust.1 ustawy pzp. b. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, maksymalnie do 50 szt. licencji, zgodnie z następującymi zasadami: • prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; • liczba sztuk licencji objętych prawem opcji jest określona w opisie przedmiotu zamówienia: 50 sztuk; • Zamawiający poinformuje o potrzebie skorzystania z prawa opcji i wielkości zamówienia w terminie do 1 roku od daty podpisania umowy; • Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia; • Zamawiający zastrzega sobie prawo do niezrealizowania pełnego zakresu zamówienia wskazanego w ramach prawa opcji; • Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga podpisania dodatkowej umowy ani aneksu. III. Power BI Pro Sub Per User (50 licencji – część podstawowa oraz 50 licencji - część opcjonalna) Część podstawowa A Zakres podstawowy obejmie dostawę 50 szt. licencji PRAWO OPCJI: Część opcjonalna B Zakres dodatkowy (prawo opcji): dostawa w ramach umowy dodatkowych 50 szt. licencji Power BI Pro Edu Sub Per User z uwagi na potrzeby Zamawiającego a. Zamawiający gwarantuje realizację umowy w zakresie podstawowym. Umowa w zakresie opcjonalnym będzie realizowana w ramach prawa opcji o którym mowa w art. 441 ust.1 ustawy pzp. b. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, maksymalnie do 50 szt. licencji., zgodnie z następującymi zasadami: • prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; • liczba sztuk licencji objętych prawem opcji jest określona w opisie przedmiotu zamówienia: 50 sztuk; • Zamawiający poinformuje o potrzebie skorzystania z prawa opcji i wielkości zamówienia w terminie do 1 roku od daty podpisania umowy; • Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia; • Zamawiający zastrzega sobie prawo do niezrealizowania pełnego zakresu zamówienia wskazanego w ramach prawa opcji; • Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga podpisania dodatkowej umowy ani aneksu. IV. Pakiet Windows 10 extended support (1000 licencji – część podstawowa oraz 1000 licencji - część opcjonalna) Część podstawowa A Zakres podstawowy obejmie dostawę 1000 szt. pakietów Windows 10 extended suport. PRAWO OPCJI: Część opcjonalna B: Zakres dodatkowy (prawo opcji): dostawa w ramach umowy dodatkowych 1000 szt. pakietów Windows 10 extended support z uwagi na potrzeby Zamawiającego a. Zamawiający gwarantuje realizację umowy w zakresie podstawowym. Umowa w zakresie opcjonalnym będzie realizowana w ramach prawa opcji o którym mowa w art. 441 ust.1 ustawy pzp. b. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, maksymalnie do 1000 szt. pakietów Windows 10 extended support, zgodnie z następującymi zasadami: • prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; • liczba sztuk pakietów Windows 10 extended support objętych prawem opcji jest określona w opisie przedmiotu zamówienia: 1000 sztuk; • Zamawiający poinformuje o potrzebie skorzystania z prawa opcji i wielkości zamówienia w terminie do 1 roku od daty podpisania umowy; • Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia; • Zamawiający zastrzega sobie prawo do niezrealizowania pełnego zakresu zamówienia wskazanego w ramach prawa opcji; • Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga podpisania dodatkowej umowy ani aneksu. V. Pakiet szkoleń online (500 licencji) Zamówienie musi zostać zrealizowane w terminie: a) zakres podstawowy – do 14 dni od daty podpisania niniejszej umowy; b) zakres opcjonalny: - zamówienia w ramach prawa opcji będą realizowane sukcesywnie, na podstawie odrębnych zamówień cząstkowych, w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego; -Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze skorzystania z prawa opcji oraz o wielkości zamówienia cząstkowego w terminie do 1 roku od daty zawarcia umowy; -Wykonawca zobowiązany jest do realizacji każdego zamó
Optionen:
Beschreibung der Optionen: II. Microsoft 365 Copilot Edu Sub Add-on: Zakres dodatkowy (prawo opcji): dostawa w ramach umowy dodatkowych 50 szt. licencji Copilot Edu Sub Add-on z uwagi na potrzeby Zamawiającego a. Zamawiający gwarantuje realizację umowy w zakresie podstawowym. Umowa w zakresie opcjonalnym będzie realizowana w ramach prawa opcji o którym mowa w art. 441 ust.1 ustawy pzp. b. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, maksymalnie do 50 szt. licencji, zgodnie z następującymi zasadami: • prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; • liczba sztuk licencji objętych prawem opcji jest określona w opisie przedmiotu zamówienia: 50 sztuk; • Zamawiający poinformuje o potrzebie skorzystania z prawa opcji i wielkości zamówienia w terminie do 1 roku od daty podpisania umowy; • Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia; • Zamawiający zastrzega sobie prawo do niezrealizowania pełnego zakresu zamówienia wskazanego w ramach prawa opcji; • Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga podpisania dodatkowej umowy ani aneksu. III. Power BI Pro Sub Per User: Zakres dodatkowy (prawo opcji): dostawa w ramach umowy dodatkowych 50 szt. licencji Power BI Pro Edu Sub Per User z uwagi na potrzeby Zamawiającego a. Zamawiający gwarantuje realizację umowy w zakresie podstawowym. Umowa w zakresie opcjonalnym będzie realizowana w ramach prawa opcji o którym mowa w art. 441 ust.1 ustawy pzp. b. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, maksymalnie do 50 szt. licencji., zgodnie z następującymi zasadami: • prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; • liczba sztuk licencji objętych prawem opcji jest określona w opisie przedmiotu zamówienia: 50 sztuk; • Zamawiający poinformuje o potrzebie skorzystania z prawa opcji i wielkości zamówienia w terminie do 1 roku od daty podpisania umowy; • Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia; • Zamawiający zastrzega sobie prawo do niezrealizowania pełnego zakresu zamówienia wskazanego w ramach prawa opcji; • Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga podpisania dodatkowej umowy ani aneksu. IV. Pakiet Windows 10 extended support (1000 licencji – część podstawowa oraz 1000 licencji - część opcjonalna) Zakres dodatkowy (prawo opcji): dostawa w ramach umowy dodatkowych 1000 szt. pakietów Windows 10 extended support z uwagi na potrzeby Zamawiającego a. Zamawiający gwarantuje realizację umowy w zakresie podstawowym. Umowa w zakresie opcjonalnym będzie realizowana w ramach prawa opcji o którym mowa w art. 441 ust.1 ustawy pzp. b. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, maksymalnie do 1000 szt. pakietów Windows 10 extended support, zgodnie z następującymi zasadami: • prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; • liczba sztuk pakietów Windows 10 extended support objętych prawem opcji jest określona w opisie przedmiotu zamówienia: 1000 sztuk; • Zamawiający poinformuje o potrzebie skorzystania z prawa opcji i wielkości zamówienia w terminie do 1 roku od daty podpisania umowy; • Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia; • Zamawiający zastrzega sobie prawo do niezrealizowania pełnego zakresu zamówienia wskazanego w ramach prawa opcji; • Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga podpisania dodatkowej umowy ani aneksu.