2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie prac związanych z utrzymaniem i konserwacją zieleni wysokiej na terenach stanowiących własność Gminy-Miasto Płock i Skarbu Państwa w Płocku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace związane z utrzymaniem i konserwacją zieleni wysokiej na terenach stanowiących własność Gminy - Miasto Płock i Skarbu Państwa. Zakres miejscowy przedmiotu umowy obejmuje: pasy drogowe, place, parki, zieleńce oraz inne tereny gminne i Skarbu Państwa, w przypadku pomników przyrody umowa obejmuje także tereny będące własnością innych podmiotów, na których te pomniki się znajdują oraz nieruchomości Gminy – Miasto Płock przekazane w zarząd Zarządowi Budynków Komunalnych w Płocku. Zamawiający dopuszcza możliwość udzielenia zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług tj. prac związanych z utrzymaniem i konserwacją zieleni miejskiej na terenach stanowiących własność Gminy-Miasto Płock i Skarbu Państwa stanowiących nie więcej niż 30 % wartości zamówienia podstawowego, ewentualne zamówienie zostanie udzielone w trybie przewidzianym w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych, jeżeli zostaną spełnione przesłanki ustawowe.
Interne Kennung: WZP.271.1.106.2025/AS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001