See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej, Pododdziale Chirurgii Onkologicznej.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych Oddziale Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej, Pododdziale Chirurgii Onkologicznej. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 01.09.2026 r. do 31.07.2027 r. wynosi 1 584 godzin. Szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 7 920 godzin.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens, 85143000 Einsatz von Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DSO.113.2026