616996-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Autobusové spojení Harrachov – Szklarska Poręba – Harrachov
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAutobusové spojení Harrachov – Szklarska Poręba – Harrachov
BeschreibungPředmětem plnění je výkon veřejných služeb v přepravě cestujících za účelem zajištění dopravní obslužnosti v souladu se zák. č. 194/2010 Sb., o veřejných službách v přepravě cestujících a o změně dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů spočívající v zajištění pilotní přeshraniční autobusové linky mezi městy Harrachov a Szklarska Poręba. Jedná se o bezprostředně sousedící horská turistická centra na česko-polské hranici v západní části Krkonoš. Města jsou propojena mezinárodní silnicí E65 přes hraniční přechod v oblasti Jakuszyc a tvoří přirozeně provázaný turistický region. Cílem je zlepšit dostupnost území, posílit mobilitu obyvatel i turistů. Součástí projektu je také koordinace jízdních řádů, sběr dat o využití linky a společná propagace veřejné dopravy v regionu.
Interne KennungAutobusové spojení Harrachov – Szklarska Poręba – Harrachov
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001