2. Verfahren
Verfahren
Titel: FAF UK – dodávka hlubokomrazicího boxu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks hlubokomrazicího boxu pro Farmaceutickou fakultu UK v Hradci Králové. Předmět veřejné zakázky je podrobně specifikován přílohou č. 1 – návrhem kupní smlouvy. Technická specifikace předmětu plnění je stanovena Přílohou č. 2 Technická specifikace předmětu plnění
Interne Kennung: UKFaF/599254/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dle Zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s ust. § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, dojde-li k předčasnému ukončení smlouvy. Zadavatel si v souladu s ust. § 242 odst. 5 vyhrazuje právo na stanovení lhůty pro podání námitek. Námitky lze podat nejpozději 72 hodin před skončením lhůty pro podání nabídek.
617002-2026 - Competition
Czechia – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – FAF UK – dodávka hlubokomrazicího boxu
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifierUKFaF/599254/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
LotLOT-0001
Options