2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyłonienie wykonawcy w zakresie usługi druku cyfrowego w formacie B5,A5,A4 oprawy i dostawy części książek i czasopism wydawanych przez Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego, w podziale na 4 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie wykonawcy w zakresie usługi druku cyfrowego w formatach B5, A5, A4, oprawy i dostawy części książek i czasopism wydawanych przez Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego (z numerami ISBN lub ISSN). Usługa obejmuje druk cyfrowy jednokolorowy (czarny) i wielokolorowy bloku (wnętrza) publikacji (wraz z surowcami i materiałami), druk kolorowy okładki oraz oprawę introligatorską. 1.1 Usługa obejmuje również dostarczenie do siedziby redakcji Wydawnictwa UJ w Krakowie (31-126), przy ul. Michałowskiego 9/2, poprawnie wykonanych egzemplarzy próbnych (1 zaokładkowany egzemplarz) oraz egzemplarzy sygnalnych (2 egz. w przypadku nakładów do 49 egzemplarzy, 5 egz. w przypadku nakładu od 50 egzemplarzy) publikacji lub innych materiałów zleconych w ramach tego zamówienia, a także dostawę zatwierdzonych przez zamawiającego nakładów publikacji i innych materiałów do magazynów Wydawnictwa UJ, położonych w Krakowie (30-404), przy ul. Cegielnianej 4A
Interne Kennung: 80.272.227.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Wyłonienie wykonawcy w zakresie usługi druku cyfrowego w formacie B5,A5,A4 oprawy i dostawy części książek i czasopism wydawanych przez Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego, w podziale na 4 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie wykonawcy w zakresie usługi druku cyfrowego w formatach B5, A5, A4, oprawy i dostawy części książek i czasopism wydawanych przez Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego (z numerami ISBN lub ISSN). Usługa obejmuje druk cyfrowy jednokolorowy (czarny) i wielokolorowy bloku (wnętrza) publikacji (wraz z surowcami i materiałami), druk kolorowy okładki oraz oprawę introligatorską. 1.1 Usługa obejmuje również dostarczenie do siedziby redakcji Wydawnictwa UJ w Krakowie (31-126), przy ul. Michałowskiego 9/2, poprawnie wykonanych egzemplarzy próbnych (1 zaokładkowany egzemplarz) oraz egzemplarzy sygnalnych (2 egz. w przypadku nakładów do 49 egzemplarzy, 5 egz. w przypadku nakładu od 50 egzemplarzy) publikacji lub innych materiałów zleconych w ramach tego zamówienia, a także dostawę zatwierdzonych przez zamawiającego nakładów publikacji i innych materiałów do magazynów Wydawnictwa UJ, położonych w Krakowie (30-404), przy ul. Cegielnianej 4A.
Interne Kennung: 80.272.227.2026 - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Wyłonienie wykonawcy w zakresie usługi druku cyfrowego w formacie B5,A5,A4 oprawy i dostawy części książek i czasopism wydawanych przez Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego, w podziale na 4 części
Interne Kennung: 80.272.227.2026 - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Wyłonienie wykonawcy w zakresie usługi druku cyfrowego w formacie B5,A5,A4 oprawy i dostawy części książek i czasopism wydawanych przez Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego, w podziale na 4 części
Interne Kennung: 80.272.227.2026 - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Wyłonienie wykonawcy w zakresie usługi druku cyfrowego w formacie B5,A5,A4 oprawy i dostawy części książek i czasopism wydawanych przez Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego, w podziale na 4 części
Interne Kennung: 80.272.227.2026 - Część 4