2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren Mini Containers
Beschreibung: Dit is de offerteaanvraag van de gemeente Almere met betrekking tot het leveren van Minicontainers. Ondernemers die aan de minimumeisen voldoen, al dan niet in de vorm van een samenwerkingsverband of door een beroep te doen op derden, worden van harte uitgenodigd een inschrijving in te dienen. De initiële looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingsopties is 4 jaar. De geraamde maximale opdrachtwaarde, inclusief opties tot verlengen en exclusief btw betreft € 1.200.000,00
Interne Kennung: IA2024.08.02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding vindt plaats conform de “Europese openbare procedure” als bedoeld in de Aanbestedingswet 2012. De raming van de opdrachtwaarde leidt tot de constatering dat de geraamde totale opdrachtwaarde de actuele Europese drempelwaarde ad € 221.000,- overschrijdt. Er dient op grond van de Aanbestedingswet 2012 en het inkoopbeleid van de gemeente, een Europese aanbesteding te worden gevolgd.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: P1
Beschreibung: Levering mini containers Onderhavige aanbesteding richt zich op de totstandkoming van een raamovereenkomst. De initiële looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingsopties is 4 jaar. De geraamde maximale opdrachtwaarde, inclusief opties tot verlengen en exclusief btw betreft € 1.200.000,00
Interne Kennung: 1