617042-2026 - Ergebnis
Tschechien – Schulmöbel – Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916 – učebna fyziky a chemie: dodávka nábytku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZákladní škola Sokolov, Křižíkova 1916 – učebna fyziky a chemie: dodávka nábytku
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka nového a nepoužitého nábytku do odborné učebny fyziky a chemie a kabinetů, náležejících k učebně. Součástí plnění je dodávka/doprava, vykládka, vynesení do učebny, montáž, ustavení v místě plnění (včetně fixace a seřízení) a ekologická likvidace odpadu - případných obalů
Interne Kennung2879
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensVeškeré požadavky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, které je zveřejněna na portálu zadavatele.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
LosLOT-0001