2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie doraźnych usług polegających na prowadzeniu pojazdów autobusowych Szczecińskiego Przedsiębiorstwa Autobusowego „Dąbie” Sp. z o.o. w okresie 12 miesięcy.”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia:a) jest świadczenie przez Wykonawcę (poprzez swoich pracowników i osoby współpracujące) na rzecz Zamawiającego doraźnych usług polegających na prowadzeniu pojazdów autobusowych Zamawiającego, w ramach wykonywania usług w zakresie publicznego transportu drogowego na terenie Gminy Miasto Szczecin i gmin sąsiadujących oraz czynności dodatkowych wynikających z realizacji tych zadań, a wykonywanych na terenie zajezdni Zamawiającego i polegających m.in. na przeprowadzaniu pojazdów przez stanowiska OC, myjni, tankowania pojazdów olejem napędowym oraz specjalistycznymi płynami eksploatacyjnymi, wprowadzaniu i wyprowadzaniu autobusów na kanały naprawcze w okresie 12 miesięcy, nie wcześniej niż od dnia 01.01.2026 r.,b) przewidywany zakres terytorialny świadczonych usług przez Zamawiającego–Gmina Miasto Szczecin oraz gmin, z którymi zawarto porozumienia międzygminne,c) świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług w zakresie prowadzenia pojazdów zamawiającego odbywać się będzie w ramach określonych przez Zamawiającego zadaniach przewozowych lub czynności dodatkowych, w określonych terminach i wymiarze wynikającym z otrzymanych grafików i potwierdzonych w treści każdorazowego zapotrzebowania. 2. Zakres przedmiotu zamówienia: a) Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji przewozów na liniach komunikacyjnych dziennych, nocnych i zastępczych obsługiwanych przez Zamawiającego oraz innych liniach zleconych do obsługi przez Organizatora z ramienia Gminy Miasto Szczecin;b) Wykonawca zobowiązany będzie do wykonywania innych przewozów niż wymienionych powyżej w ramach zapotrzebowania złożonego przez Zamawiającego lub innych czynności dodatkowych na terenie zajezdni Zamawiającego, a wskazanych w wystawionym przez Zamawiającego zapotrzebowaniu np. przeprowadzania pojazdów przez stanowiska OC, myjnię, tankowanie pojazdów, wprowadzanie i wyprowadzanie pojazdów na kanały naprawcze;c) przyjęcia i zdanie autobusu Zamawiającego następować będzie wg indywidualnych ustaleń: na terenie zajezdni Zamawiającego w Szczecinie przy ul. Struga 10 bądź też na ustalonych w grafiku przystankach autobusowych (pośrednich lub końcowych), zgodnie z harmonogramem dla danego dnia wykonywania usługi kierowcy. d) kierowcy Wykonawcy zobowiązani będą do stosowania procedur organizacyjnych i porządkowych obowiązujących u Zamawiającego, a określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ. Szczegółowy zakres obowiązków Wykonawcy określony został w SWZ. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym nie dopuszcza składania ofert częściowych. Oferta musi obejmować całość zamówienia. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone.Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia.Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem platformy on-line działającej pod adresem https://e-propublico.pl. Pozostałe dokumenty zgodnie z SWZ (limit znaków w ogłoszeniu).
Interne Kennung: ZP/9/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712000 Hilfstätigkeiten für den Straßenverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63712600 Betankung von Fahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie doraźnych usług polegających na prowadzeniu pojazdów autobusowych Szczecińskiego Przedsiębiorstwa Autobusowego „Dąbie” Sp. z o.o. w okresie 12 miesięcy.”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest:a) świadczenie przez Wykonawcę (poprzez swoich pracowników i osoby współpracujące) na rzecz Zamawiającego doraźnych usług polegających na prowadzeniu pojazdów autobusowych Zamawiającego, w ramach wykonywania usług w zakresie publicznego transportu drogowego na terenie Gminy Miasto Szczecin i gmin sąsiadujących oraz czynności dodatkowych wynikających z realizacji tych zadań, a wykonywanych na terenie zajezdni Zamawiającego i polegających m.in. na przeprowadzaniu pojazdów przez stanowiska OC, myjni, tankowania pojazdów olejem napędowym oraz specjalistycznymi płynami eksploatacyjnymi, wprowadzaniu i wyprowadzaniu autobusów na kanały naprawcze w okresie 12 miesięcy, nie wcześniej niż od dnia 01.01.2026 r.,b) przewidywany zakres terytorialny świadczonych usług przez Zamawiającego–Gmina Miasto Szczecin oraz gmin, z którymi zawarto porozumienia międzygminne,c) świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług w zakresie prowadzenia pojazdów Zamawiającego odbywać się będzie w ramach określonych przez Zamawiającego zadaniach przewozowych lub czynności dodatkowych, w określonych terminach i wymiarze wynikającym z otrzymanych grafików i potwierdzonych w treści każdorazowego zapotrzebowania. 2. Zakres przedmiotu zamówienia: a) Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji przewozów na liniach komunikacyjnych dziennych, nocnych i zastępczych obsługiwanych przez Zamawiającego oraz innych liniach zleconych do obsługi przez Organizatora z ramienia Gminy Miasto Szczecin;b) Wykonawca zobowiązany będzie do wykonywania innych przewozów niż wymienionych powyżej w ramach zapotrzebowania złożonego przez Zamawiającego lub innych czynności dodatkowych na terenie zajezdni Zamawiającego, a wskazanych w wystawionym przez Zamawiającego zapotrzebowaniu np. przeprowadzania pojazdów przez stanowiska OC, myjnię, tankowanie pojazdów, wprowadzanie i wyprowadzanie pojazdów na kanały naprawcze;c) przyjęcia i zdanie autobusu Zamawiającego następować będzie wg indywidualnych ustaleń: na terenie zajezdni Zamawiającego w Szczecinie przy ul. Struga 10 bądź też na ustalonych w grafiku przystankach autobusowych (pośrednich lub końcowych), zgodnie z harmonogramem dla danego dnia wykonywania usługi kierowcy. d) kierowcy Wykonawcy zobowiązani będą do stosowania procedur organizacyjnych i porządkowych obowiązujących u Zamawiającego, a określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ. Szacunkowa średnia ilość godzin świadczenia usług związanych z realizacją zamówienia w skali jednego miesiąca, wynosić będzie do 6 500 godzin/miesięcznie (za okres 12 miesięcy do 78 000 godzin). Wykonawca w terminie 7 dni od podpisania umowy zobowiązany jest do przedstawienia listy zatrudnianych przez siebie kierowców, celem jej akceptacji przez Zamawiającego. Szczegółowy zakres obowiązków Wykonawcy określony został w SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 63710000 Hilfstätigkeiten für den Landverkehr
Menge: 78 000 Stunden