617092-2025 - Wettbewerb
Polen – Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften – DOSTAWA APARATURY POMIAROWEJ (tester zrzutowy)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA APARATURY POMIAROWEJ (tester zrzutowy)
Beschreibung3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do badania odporności na uderzenia przy swobodnym spadku (tester zrzutowy) do siedziby Zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz, Łódzki Instytut Technologiczny, Laboratorium Badań Materiałów i Opakowań Transportowych, ul. Konstancińska 11, 02-942 Warszawa. 3.2. Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia nie został podzielony na części z uwagi na fakt, że stanowi on jedną niepodzielna całość. 3.3. Zamawiający nie dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 3.4. Opis wymaganych parametrów przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w załączniku nr 1 do SWZ (Arkusz asortymentowo-cenowy). Wykonawca może zaproponować produkty o lepszych parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych niż parametry określone przez Zamawiającego. 3.5. Złożenie oferty na urządzenie nie spełniające wszystkich parametrów lub posiadające parametry gorsze niż zapisane w załączniku nr 1 do SWZ (Arkusz asortymentowo-cenowy) skutkować będzie odrzuceniem oferty.
Interne KennungOZP/ŁIT/13/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
5. Los
LosLOT-0001
Menge1 Stück