2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA WGA Garantieverzekering
Beschreibung: De opdracht betreft het afsluiten van een WGA Garantieverzekering of een zogenaamde borgstelling tegen het risico van faillissement. NS heeft besloten de financiering van de WGA Eigenrisicodragerschap volledig zelf te dragen per 01-01-2026. De Wet financiering sociale verzekeringen (art. 40) eist dat de werkgever (NS) een garantie overlegt aan de belastingdienst van een bank of verzekeraar gevestigd in Nederland tegen het risico van faillissement. De scope van deze opdracht betreft het afdekken van het faillissementsrisico en daarmee te borgen dat arbeidsongeschiktheidsuitkeringen worden uitgevoerd.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66517200 Bürgschaftsversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen, 66510000 Versicherungen, 66517000 Kredit- und Bürgschaftsversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000