2. Verfahren
Verfahren
Titel: Unmanned Ground Vehicle for Route Clearance
Beschreibung: De scope van deze aanbesteding betreft de levering van meerdere onbemande grondsystemen (Unmanned Ground Vehicle) met bevestigde sensoren met als doel om geïmproviseerde explosieve apparaten te detecteren met één of meerdere sensoren. Het grondvoertuig zal sensorgegevens sturen naar de operators die door middel van realtime camerabeelden, welke uit het onbemande voertuig gegenereerd worden, de operator een goede indruk geeft van het weggedeelte en de omgeving. De grondsystemen zullen gedeeltelijk autonoom moeten functioneren en bestuurd worden.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35400000 Militärfahrzeuge und zugehörige Teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73423000 Entwicklung von Militärfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0000