See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z ternu Gminy Mszana w okresie od 01 stycznia 2027r. do 31.grudnia 2027r.
Beschreibung: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z ternu Gminy Mszana w okresie od 01 stycznia 2027r. do 31.grudnia 2027r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Mszana w okresie od 01 stycznia 2027r. do 31.grudnia 2027r.
Beschreibung: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Mszana w okresie od 01 stycznia 2027r. do 31.grudnia 2027r.