2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów lekkich kwatermistrzowskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów lekkich kwatermistrzowskich dla Komendy Miejskiej PSP m.st. Warszawy i Komendy Powiatowej PSP w Mińsku Mazowieckim Zamówienie podzielone jest na dwie części: CZĘŚĆ A – Zakup samochodu lekkiego kwatermistrzowskiego dla KM PSP m.st. Warszawy. CZĘŚĆ B – Zakup samochodu lekkiego kwatermistrzowskiego dla KP PSP w Mińsku Mazowieckim Opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1) dla każdej części zamówienia ten sam opis. 1. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ B Zakup samochodu lekkiego kwatermistrzowskiego w ilości 1 szt.
Beschreibung: CZĘŚĆ B – Zakup samochodu lekkiego kwatermistrzowskiego dla KP PSP w Mińsku Mazowieckim. Opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1) dla każdej części zamówienia ten sam opis. 1. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Interne Kennung: Część B
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ A Zakup samochodu lekkiego kwatermistrzowskiego w ilości 1 szt.,
Beschreibung: CZĘŚĆ A – Zakup samochodu lekkiego kwatermistrzowskiego dla KM PSP m.st. Warszawy. Opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1) dla każdej części zamówienia ten sam opis. 1. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Interne Kennung: Część A