617114-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Inzameling, transport en verwerking textiel
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInzameling, transport en verwerking textiel
BeschreibungInzameling, transport en verwerking van textiel Ca. 280 ton per jaar, zie aanbestedingsstukken.
Interne KennungK012472
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe overeenkomst kan twee (2) keer worden verlengd voor de duur van één (1) jaar.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: K012472
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Interne identificatiecode: K012472
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: