2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eksoskeleta augšējās daļas iegāde, ilgstošam darbam ar hidrauliskiem instrumentiem Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas vajadzībām
Beschreibung: Eksoskeleta augšējās daļas iegāde, ilgstošam darbam ar hidrauliskiem instrumentiem Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas vajadzībām
Interne Kennung: IeM VUGD 2025/64
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42418000 Maschinen zum Heben, Fördern, Be- oder Entladen
5. Los
Los: LOT-0000