See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Bytnica w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa i nasiennictwa leśnego oraz gospodarki łąkowo-rolnej, a także turystyki do wykonania na terenie Nadleśnictwa Bytnica w roku 2026
Interne Kennung: S.270.21.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 77312000 Unkrautjäten, 77315000 Saatarbeiten, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 45342000 Errichtung von Zäunen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I - Prace związane z pozyskaniem drewna w leśnictwach: Grabina, Biała Struga, Garbowo w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace pozyskania i zrywki drewna w technologii dowolnej planowane do wykonania na terenie Nadleśnictwa Bytnica, w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet I - Prace związane z pozyskaniem drewna w leśnictwach: Grabina, Biała Struga, Garbowo w 2026 roku
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II - Prace związane z pozyskaniem drewna w leśnictwach: Szklarka, Radnica, Morsko w 2026 roku
Interne Kennung: Pakiet II - Prace związane z pozyskaniem drewna w leśnictwach: Szklarka, Radnica, Morsko w 2026 roku
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III - Prace związane z pozyskaniem drewna w leśnictwach: Kosobudz, Kosobudki, Smolarnia w 2026 roku
Interne Kennung: Pakiet III - Prace związane z pozyskaniem drewna w leśnictwach: Kosobudz, Kosobudki, Smolarnia w 2026 roku
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV - Prace związane z pozyskaniem drewna w leśnictwach: Augustynka, Błonie w 2026 roku
Interne Kennung: Pakiet IV - Prace związane z pozyskaniem drewna w leśnictwach: Augustynka, Błonie w 2026 roku
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V - Zagospodarowanie w leśnictwach Grabina, Biała Struga, Garbowo w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, turystyki z wyłączeniem orki zrębów, pasów p.poż i rozdrabniania do wykonania na terenie Nadleśnictwa Bytnica, w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet V - Zagospodarowanie w leśnictwach Grabina, Biała Struga, Garbowo w 2026 roku
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 45342000 Errichtung von Zäunen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI - Zagospodarowanie w leśnictwach: Szklarka, Radnica, Morsko w 2026 roku
Interne Kennung: Pakiet VI - Zagospodarowanie w leśnictwach: Szklarka, Radnica, Morsko w 2026 roku
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII - Zagospodarowanie w leśnictwach: Kosobudz, Kosobudki, Smolarnia w 2026 roku
Interne Kennung: Pakiet VII - Zagospodarowanie w leśnictwach: Kosobudz, Kosobudki, Smolarnia w 2026 roku
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 45342000 Errichtung von Zäunen, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII - Zagospodarowanie w leśnictwach Augustynka, Błonie w 2026 roku
Interne Kennung: Pakiet VIII - Zagospodarowanie w leśnictwach Augustynka, Błonie w 2026 roku
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet IX - Prace w zakresie szkółkarstwa i nasiennictwa leśnego do wykonania na terenie Nadleśnictwa Bytnica w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa leśnego do wykonania na terenie Nadleśnictwa Bytnica, w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet IX - Prace w zakresie szkółkarstwa i nasiennictwa leśnego do wykonania na terenie Nadleśnictwa Bytnica w 2026 roku
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77312000 Unkrautjäten, 77315000 Saatarbeiten, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet X - Prace z zakresu ochrony przeciwpożarowej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Bytnica w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu ochrony przeciwpożarowej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Bytnica, w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet X - Prace z zakresu ochrony przeciwpożarowej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Bytnica w roku 2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 75251120 Waldbrandbekämpfung
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet XI - Prace z zakresu gospodarki łąkowo-rolnej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Bytnica w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu gospodarki łąkowo-rolnej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Bytnica, w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet XI - Prace z zakresu gospodarki łąkowo-rolnej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Bytnica w roku 2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77315000 Saatarbeiten, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft