2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Cateringproducten
Beschreibung: De gemeente Súdwest-Fryslân heeft de keuken en het bedrijfsrestaurant in eigen beheer ten behoeve van de restauratieve en cateringvoorzieningen voor gasten, medewerkers en overige gebruikers van de gemeente. De Opdracht betreft de levering van food- en non-foodproducten ten behoeve van deze facilitaire organisatie, inclusief ingrediënten voor de koffieautomaten. 350.000 tot 400.000 per jaar
Interne Kennung: SWF 25107
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het afnemen van vergelijkbare of andere cateringverwante producten
2. Procedure
Procedure
Title: Levering Cateringproducten
Internal identifier: SWF 25107
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
Additional classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products, 15300000 Fruit, vegetables and related products, 15400000 Animal or vegetable oils and fats, 15500000 Dairy products, 15860000 Coffee, tea and related products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: