2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udział Małopolski w European Hydrogen Week 2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest udział Małopolski w European Hydrogen Week 2026. 2. Zamówienie obejmuje: a) Najem, przygotowanie i obsługę techniczną przestrzeni targowej o wymiarach 3m x 4m (12m²) podczas EHW 2026 – zgodnie z wcześniej dokonaną przez Zamawiającego rezerwacją u Organizatora wydarzenia (stoisko nr J42). b) Zakup pakietu sponsorskiego Silver w ramach wydarzenia – zgodnie z dokonaną wcześniej przez Zamawiającego rezerwacją u Organizatora. c) Opracowanie i dostarczenie materiałów promocyjnych oraz elementów brandingowych przestrzeni targowej. d) Zapewnienie udziału 3 ekspertów z Małopolski podczas EHW 2026. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 4. W ramach wykonania zamówienia wykonawca będzie zobowiązany do przeniesienia na Zamawiającego autorskich praw majątkowych, zgodnie z zapisami wzoru umowy. 5. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 6. Oznaczenie wg CPV: 79952000-2 Usługi w zakresie organizacji imprez. 7. Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia wynosi: 327 000,00 zł.
Interne Kennung: SG-VIII.272.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie publiczne udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego z uwzględnieniem przepisów stosowanych przy udzielaniu zamówień na usługi społeczne i inne szczególne usługi zgodnie z art. 132 w związku z art. 359 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych (t. j. Dz.U. z 2026 poz. 793 z późn. zm.).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest udział Małopolski w European Hydrogen Week 2026. 2. Zamówienie obejmuje: a) Najem, przygotowanie i obsługę techniczną przestrzeni targowej o wymiarach 3m x 4m (12m²) podczas EHW 2026 – zgodnie z wcześniej dokonaną przez Zamawiającego rezerwacją u Organizatora wydarzenia (stoisko nr J42). b) Zakup pakietu sponsorskiego Silver w ramach wydarzenia – zgodnie z dokonaną wcześniej przez Zamawiającego rezerwacją u Organizatora. c) Opracowanie i dostarczenie materiałów promocyjnych oraz elementów brandingowych przestrzeni targowej. d) Zapewnienie udziału 3 ekspertów z Małopolski podczas EHW 2026. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 4. W ramach wykonania zamówienia wykonawca będzie zobowiązany do przeniesienia na Zamawiającego autorskich praw majątkowych, zgodnie z zapisami wzoru umowy. 5. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 6. Oznaczenie wg CPV: 79952000-2 Usługi w zakresie organizacji imprez.