See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud in de gemeente Brasschaat voorbehouden aan sociale werkplaatsen 2025
Beschreibung: Groenonderhoud in de gemeente Brasschaat voorbehouden aan sociale werkplaatsen 2025
Interne Kennung: PPP0AA-2740/6195/2024-197
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024-197_1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0AA-2740/6195/2024-197
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-197_1