2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa fabrycznie nowych, zabudowanych 10 sztuk ambulansów specjalistycznych typu „C” z napędem 4x4 wraz z wyposażeniem w sprzęt medyczny dla Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: „Zakup i dostawa fabrycznie nowych, zabudowanych 10 sztuk ambulansów specjalistycznych typu „C” z napędem 4x4 wraz z wyposażeniem w sprzęt medyczny dla Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach” Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: dostawę, zabudowę i wyposażenie ambulansów typu „C”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: -opis przedmiotu zamówienia wraz ze specyfikacją techniczną stanowi – załącznik nr 1a do SWZ, -projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 5 do SWZ. Wymagania w zakresie zgodności rozwiązań ICT: Jeżeli przedmiot zamówienia obejmuje albo może obejmować produkt ICT, usługę ICT lub proces ICT, Wykonawca jest zobowiązany zaoferować wyłącznie takie produkty ICT, usługi ICT i procesy ICT, które na dzień składania ofert: nie są wskazane w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (Dz. U. z 2026 r. poz. 20 i 252), stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; nie obejmują produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, lub usługę ICT, lub proces ICT, określone w tej decyzji. Jeżeli z treści oferty, dokumentów złożonych wraz z ofertą albo wyjaśnień Wykonawcy będzie wynikać, że oferta obejmuje w/w rozwiązania, oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp.podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp.
Interne Kennung: WPR/TZ/251/ZP/26/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192160 Tragbahren, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: WPR/TZ/251/ZP/26/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114121 Ambulances
Additional classification (cpv): 33192160 Stretchers, 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments