617159-2026 - Wettbewerb
Polen – Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung – Dostawa nagrzewnic tramwajowych wraz z częściami zamiennymi do nich, stanowiących wyposażenie tramwajów typu 105N, 116Na, 120Na, 123N, 128N, 134N i pochodnych (5 części)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa nagrzewnic tramwajowych wraz z częściami zamiennymi do nich, stanowiących wyposażenie tramwajów typu 105N, 116Na, 120Na, 123N, 128N, 134N i pochodnych (5 części)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nagrzewnic tramwajowych wraz z częściami zamiennymi do nich, stanowiących wyposażenie tramwajów typu 105N, 116Na, 120Na, 123N, 128N, 134N i pochodnych (5 części), w tym: 1) w części nr 1 – dostawa nagrzewnic i części zamiennych do nich, stanowiących wyposażenie tramwajów typu 105N, 116Na, 123N i 120Na, 2) w części nr 2 – dostawa nagrzewnic tramwajowych przedziału pasażerskiego, stanowiących wyposażenie tramwajów typu 120Na, 3) w części nr 3 – dostawa nagrzewnic tramwajowych i części zamiennych do nich, stanowiących wyposażenie tramwajów typu 120Na, 4) w części nr 4 – dostawa nagrzewnic tramwajowych, stanowiących wyposażenie tramwajów typu 123N, 5) w części nr 5 – nagrzewnic tramwajowych, zastosowanych w tramwajach typu: 128N, 134N. 2. Przedmiot zamówienia określono szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne KennungDEZ/079/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa nagrzewnic i części zamiennych do nich, stanowiących wyposażenie tramwajów typu 105N, 116Na, 123N i 120Na
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części nr 1 jest dostawa nagrzewnic i części zamiennych do nich, stanowiących wyposażenie tramwajów typu 105N, 116Na, 123N i 120Na wskazanych w katalogach producenta nagrzewnic, tj. firmy Spółdzielnia Inwalidów „Elektron” (dalej: S.I. Elektron) w asortymencie i ilościach określonych szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
TitelDostawa nagrzewnic tramwajowych przedziału pasażerskiego, stanowiących wyposażenie tramwajów typu 120Na
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części nr 2 jest dostawa nagrzewnic tramwajowych przedziału pasażerskiego, stanowiących wyposażenie tramwajów typu 120Na, wskazanych w katalogach producenta tramwajów, tj. firmy Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A. oraz producenta nagrzewnic, tj. firmy ZOPPAS Industries Germany GmbH w asortymencie i ilościach określonych szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelDostawa nagrzewnic tramwajowych i części zamiennych do nich, stanowiących wyposażenie tramwajów typu 120Na
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części nr 3 jest dostawa nagrzewnic tramwajowych i części zamiennych do nich, stanowiących wyposażenie tramwajów typu 120Na, wskazanych w katalogach producenta nagrzewnic, tj. firmy Kiepe Electric GmbH w asortymencie i ilościach określonych szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelDostawa nagrzewnic tramwajowych, stanowiących wyposażenie tramwajów typu 123N
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części nr 4 jest dostawa nagrzewnic tramwajowych, stanowiących wyposażenie tramwajów typu 123N, wskazanych w katalogach producenta nagrzewnic, tj. firmy ENIKA sp. z o.o. w asortymencie i ilościach określonych szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelDostawa nagrzewnic tramwajowych, zastosowanych w tramwajach typu 128N i 134N
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części nr 5 jest dostawa nagrzewnic tramwajowych, zastosowanych w tramwajach typu 128N i 134N, wskazanych w katalogach producenta nagrzewnic, tj. firmy Konvekta sp. z o.o. w asortymencie i ilościach określonych szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne KennungCzęść nr 5