See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na zajištění odstraňování a údržby břehových porostů
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek v rámci DNS bude odstranění a údržba břehových porostů dle konkrétních podmínek dílčí zakázky. DNS bude rozdělen podle předmětu dílčí veřejné zakázky do čtyř kategorií. I. kategorie - kácení dřevin v břehových porostech, II. kategorie - rizikové kácení v břehových porostech, III. kategorie - kácení dřevin v břehových porostech, vč. arboristického ošetření a IV. kategorie - výsadba dřevin v břehových porostech.
Interne Kennung: DNS břehové porosty
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Kategorie IV. - výsadba dřevin v břehových porostech
Beschreibung: Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek v rámci této kategorie DNS bude dodavatelská výsadba dřevin v břehových porostech. Jedná se zejména o výsadbu dřevin vč. dodávky veškerého materiálu a zajištění následné péče v délce až 5 let.
Interne Kennung: Kategorie IV.
Los: LOT-0003
Titel: Kategorie III. - kácení dřevin v břehových porostech, vč. arboristického ošetření
Beschreibung: Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek v rámci této kategorie DNS bude kácení dřevin v břehových porostech včetně arboristického ošetření vybraných dřevin, případně samostatné arboristické ošetření. U jednotlivých dílčích zakázek bude stanoveno, zda se jedná o kácení s odkupem hmoty nebo bez odkupu hmoty, a zda bude hmota drcena a ponechána pro rozpad v břehovém porostu nebo odvezena, nebo zda hmota bude připravena pro potřeby a odvoz příslušným provozem Povodí Moravy, s.p.
Interne Kennung: Kategorie III.
Los: LOT-0002
Titel: Kategorie II. - rizikové kácení v břehových porostech
Beschreibung: Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek v rámci této kategorie DNS bude rizikové kácení dřevin. U jednotlivých dílčích zakázek bude stanoveno, zda se jedná o kácení s odkupem hmoty nebo bez odkupu hmoty, a zda bude hmota drcena a ponechána pro rozpad v břehovém porostu nebo odvezena, nebo zda hmota bude připravena pro potřeby a odvoz příslušným provozem Povodí Moravy, s.p.
Interne Kennung: Kategorie II.
Los: LOT-0001
Titel: Kategorie I. - kácení dřevin v břehových porostech
Beschreibung: Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek v rámci této kategorie DNS bude kácení dřevin v břehových porostech. Jedná se zejména o kácení porostů, prořezávky náletů a mladých dřevin v břehových porostech. U každé dílčí zakázky bude stanoveno, zda bude hmota drcena a ponechána pro rozpad v břehovém porostu nebo odvezena, nebo zda hmota bude připravena pro potřeby a odvoz příslušným provozem Povodí Moravy, s.p.
Interne Kennung: Kategorie I.