2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/34/2026 Zakup czterech agregatów prądotwórczych o mocy 500 KV na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi” realizowany w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026 (Obszar II)
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup czterech agregatów prądotwórczych o mocy 500kV na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi. 1.1. Zakup agregatów obejmuje: dostawę, montaż i uruchomienie czterech agregatów prądotwórczych o mocy 500 KV każdy oraz wykonaniem niezbędnych prób i odbiorów z podziałem na dwie części: część 1 - Zakup dwóch agregatów prądotwórczych o mocy 500kV na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi w lokalizacji przy ul. Wólczańskiej 191/195 część 2 - Zakup dwóch agregatów prądotwórczych o mocy 500kV na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi w Ośrodku Szpitalnym im. M. Madurowicza przy ul. Wileńskiej 37 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają: Załączniki nr 1 -2 do SWZ Kosztorys ofertowy, Załączniki nr 1A-2A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 541599-2026
Interne Kennung: ZP/34/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51111200 Installation von Generatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 - Zakup dwóch agregatów prądotwórczych o mocy 500kV na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi w lokalizacji przy ul. Wólczańskiej 191/195
Beschreibung: Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: Załącznik nr 1 do SWZ Kosztorys ofertowy, Załączniki nr 1A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2 - Zakup dwóch agregatów prądotwórczych o mocy 500kV na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi w Ośrodku Szpitalnym im. M. Madurowicza przy ul. Wileńskiej 37
Beschreibung: Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: Załącznik nr 2 do SWZ Kosztorys ofertowy, Załączniki nr 2A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część 2