2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Onderhoud Bomen 2025-2029
Beschreibung: De gemeente Stein is voornemens de Raamovereenkomst Onderhoud bomen 2025-2029 te gaan aanbesteden. 22,80
Interne Kennung: ST-2025-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst Onderhoud bomen 2025-2029
Beschreibung: Gemeente Stein is voornemens de Raamovereenkomst Onderhoud Bomen 2025-2029 te gaan aanbesteden. 22,8 KM2
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van 2 (twee) jaar met de mogelijkheid tot maximaal 2 (twee) keer 1 (één) jaar verlengen.