2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accu aangedreven Groenmaterieel
Beschreibung: Stichting Pantar Amsterdam (Pantar) besteedt een raamovereenkomst aan voor de levering van accu aangedreven groenmaterieel en het bijbehorende onderhoud. Het gaat om professioneel en bedrijfsmatig geschikt materieel, waaronder bosmaaiers, heggenscharen, bladblazers, kettingzagen, stokkettingzagen, stokheggenscharen, schoffels en gazonmaaimachines, met bijbehorende aanbouw- en hulpstukken, accessoires, onderdelen en verbruiksartikelen. De opdracht omvat naast levering (lease en huur/shortlease) ook onderhoud, reparatie, keuring, logistiek, advies over technologische en duurzame ontwikkelingen, en instructie en ondersteuning van medewerkers bij het gebruik van het materieel. De opdracht omvat de levering (lease en huur/shortlease) van professioneel en bedrijfsmatig accu aangedreven groenmaterieel, waaronder bosmaaiers, heggenscharen, bladblazers, kettingzagen, stokkettingzagen, stokheggenscharen, schoffels en gazonmaaimachines, met bijbehorende aanbouw- en hulpstukken, accessoires, onderdelen en verbruiksartikelen. Daarnaast omvat de opdracht het onderhoud, de reparatie, de keuring en de logistiek van dit materieel, advisering over technologische en duurzame ontwikkelingen, en instructie en ondersteuning van medewerkers bij het gebruik ervan. De omvang is gebaseerd op voortzetting van het huidige gebruiksniveau van het machinepark. Een indicatie van de huidige aantallen en typen materieel is opgenomen in Bijlage H – Groenmaterieel Pantar 2026.
Interne Kennung: AAG2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät, 16310000 Mäher, 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Gedurende de looptijd van de raamovereenkomst verstrekt Opdrachtgever nadere opdrachten op basis van de actuele behoefte aan levering, lease en/of huur van groenmaterieel, onderdelen, verbruiksartikelen, onderhoud, reparatie of aanverwante dienstverlening. Er geldt geen afnameverplichting: Opdrachtnemer kan aan de raamovereenkomst geen recht ontlenen op een minimale omzet of gegarandeerde afname.
2. Procedure
Procedure
Title: Accu aangedreven Groenmaterieel
Internal identifier: AAG2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 16000000 Agricultural machinery
Additional classification (cpv): 16160000 Miscellaneous gardening equipment, 16310000 Mowers, 50530000 Repair and maintenance services of machinery
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: