2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reisiteenuste platvorm
Beschreibung: Käesoleva hanke eesmärk on sõlmida raamlepingud ühe reisiplatvormi teenusepakkujaga, et tagada Omniva grupi töötajate reisikorraldusega seotud teenuste pidev kättesaadavus. Iseteenindusplatvorm peaks võimaldama transpordipiletite (sh. laeva, bussi ja rongipiletid) ostmist; majutuse broneerimist; autorenti; reisikorralduslahenduste pakkumisi; lennupiletite broneerimist; piletite ja broneeringute muutmist ja tühistamist; grupireiside korraldamist, kriteeriumidele vastava majutuse või konverentsikohtade leidmist ning kõiki muid võimalikke reisimisega seotud tugiteenuseid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312645-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
5. Los
Los: LOT-0000