See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het manueel basisonderhoud groen in de diverse districten
Beschreibung: De opdracht omvat het uitvoeren van ‘manueel basisonderhoud groen’ in straten en pleinen, plantsoenen, en openbare domeinen in de stad Antwerpen. Onder basisonderhoud wordt onder andere begrepen: onkruidbeheer in beplanting en op verharding, maaien van gras, scheren van hagen, bladopkuis en knippen van stamschot van bomen. Een uitgebreide beschrijving van de uit te voeren taken is opgenomen in de technische bepalingen. De opdracht is verdeeld in percelen die overeenstemmen met het verzorgingsgebied van de afdelingen van de groendienst. De opdracht is onderverdeeld in de volgende percelen: 1. Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Antwerpen Centrum 2. Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Antwerpen Linkeroever 3. Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Berchem en Antwerpen Kiel 4. Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Berendrecht-Zandvliet-Lillo 5. Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Borgerhout en Deurne 6. Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Borsbeek 7. Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Ekeren 8. Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Hoboken en Wilrijk 9. Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Merksem Deze opdracht heeft betrekking op de volgende diensten, zoals opgenomen in de Common Procurement Vocabulary (CPV): - 77300000-3 Tuinbouwdiensten Meer details leest u in de technische bepalingen. Met de opdracht voor ‘Basisonderhoud groen’ beoogt de aanbestedende overheid een sociale meerwaarde door de opdracht in hoofdzaak te laten uitvoeren door kwetsbare doelgroepen. Per jaar dienen er minstens 65% van de totale manuren gepresteerd te worden door personen in gesubsidieerde tewerkstelling voor de uitvoering van deze gehele opdracht. Meer informatie vindt u in de contractuele bepalingen, deel IV.15. Deze overheidsopdracht beoogt het sluiten van een raamovereenkomst met één deelnemer per perceel. De sluiting van deze overeenkomst doet ten aanzien van de opdrachtnemer geen exclusiviteitsrecht ontstaan voor het uitvoeren van opdrachten zoals omschreven in dit bestek.
Interne Kennung: GAC_2025_03689
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Antwerpen Centrum
Beschreibung: 1. Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Antwerpen Centrum
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Antwerpen Linkeroever
Beschreibung: 2. Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Antwerpen Linkeroever
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Berchem en Antwerpen Kiel
Beschreibung: 3. Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Berchem en Antwerpen Kiel
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Berendrecht-Zandvliet-Lillo
Beschreibung: 4. Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Berendrecht-Zandvliet-Lillo
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Borgerhout en Deurne
Beschreibung: 5. Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Borgerhout en Deurne
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Borsbeek
Beschreibung: 6. Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Borsbeek
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Ekeren
Beschreibung: 7. Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Ekeren
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Hoboken en Wilrijk
Beschreibung: 8. Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Hoboken en Wilrijk
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Merksem
Beschreibung: Uitvoeren van manueel basisonderhoud van groen in Merksem
Interne Kennung: 9