617200-2026 - Wettbewerb
Polen – Schalter – Dostawa przełączników sieciowych z pasywnym chłodzeniem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa przełączników sieciowych z pasywnym chłodzeniem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: a) Przełączników sieciowych z pasywnym chłodzeniem w ilości 60 szt. zgodnie z wymaganiami opisanymi w OPZ. b) Udzielenie gwarancji i rękojmi na dostarczony Sprzęt na okres co najmniej 36 miesięcy (Okres Gwarancji stanowi kryterium oceny ofert – zostanie uzupełniony zgodnie z Ofertą Wykonawcy) liczony od dnia podpisania Protokołu Odbioru bez zastrzeżeń.
Interne KennungDP.DP-4.2421.7.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1) lit. a)-b), pkt 2) i 7) lit. a)-d) rozporządzenia MRiPT z dnia 23.12.2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy. 7. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 6 powyżej. 8. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 6 powyżej. 9. Wykonawca winien złożyć, wraz z ofertą, przedmiotowe środki dowodowe w postaci: a) raportu • Gartnera, lub • równoważnego raportowi Gartnera, potwierdzający, że rozwiązanie obejmujące urządzenia i oprogramowanie oferowane przez Wykonawcę, o których mowa Formularzu Oferta (Formularz 2.1.), jest uznanym na świecie rozwiązaniem producenta wymienionego w tabeli pkt 3. Formularza Oferta (Formularz 2.1.). Do przedmiotowych środków dowodowych stosuje się postanowienia art. 107 ust. 2 i 4 ustawy Pzp. „UWAGA: W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunek dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej zostanie uznany za spełniony, jeżeli wykonawcy wykażą jego spełnienie łącznie, tzn. każdy członek konsorcjum może wykazać po jednej dostawie przełączników sieciowych o wartości co najmniej 200 000 PLN brutto. Wykonawca, którego doświadczenie zostało wykorzystane do wykazania spełnienia warunku, będzie uczestniczył w realizacji tej części zamówienia, do której wykonania doświadczenie to jest wymagane. 10. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Pzp jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 11. Realizując obowiązek, o którym mowa w art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. 2024 poz. 928), informujemy, że w Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad funkcjonuje „Wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych”. Celem wprowadzenia procedury jest umożliwienie dokonywania zgłoszeń osobom fizycznym, które uzyskały informacje o naruszeniu prawa w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w kontekście związanym z pracą. Przekazanie rzetelnego zgłoszenia pozwoli wykryć naruszenie prawa oraz podjąć właściwe działania następcze, przyczyniając się do poprawy funkcjonowania Urzędu. Szczegółowe informacje dotyczące sposobów dokonywania zgłoszeń wewnętrznych oraz funkcjonowania procedury dostępne są na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakładce „procedura zgłoszeń wewnętrznych.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31214100 Schalter
5. Los
LosLOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DP.DP-4.2421.7.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31214100 Switches
5. Lot
Lot: LOT-0001