617205-2026 - Ergebnis
Polen – Diverse Möbel und Einrichtungen – Zakup mebli i wyposażenia na Oddziały Szpitalne
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup mebli i wyposażenia na Oddziały Szpitalne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Zakup mebli i wyposażenia na Oddziały Szpitalne w Szpitalu Uniwersyteckim imienia Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze Sp. z o.o. Postępowanie podzielone jest na zadania: Zadanie nr 1: Zakup koszy na śmieci oraz stelaży na worki z odpadami Zadanie nr 2: Zakup foteli obrotowych do biurka oraz foteli obrotowych bez oparcia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 oraz 2 do SWZ –Formularze cenowo-techniczne dla zadania nr 1 oraz 2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup koszy na śmieci oraz stelaży na worki z odpadami
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa koszy i stelaży do miejsca wskazanego przez Zamawiającego. 1) Stelaż na worki z odpadami z pedałem 60-120l. Pojedynczy stelaż na odpady z pokrywą plastikową otwieraną pedałem z możliwością montowania worka o pojemności do 120L. Przeznaczony do zbierania, segregacji i przewozu odpadów również do transportu, Rama wykonana z metalu malowanego proszkowo, pokrywa plastikowa. Wózek ma posiadać 4 samoskrętne, cicho pracujące kółka, które nie niszczą powierzchni podłóg, a także poprzez zastosowanie odbojników podczas przemieszczania się wózkiem chronione mają być meble, ściany oraz inne powierzchnie. Kolor do ustalenia 2) Kosz plastikowy 20-25l. Kosz wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Konstrukcja pokrywy pozostawia zawartość kosza stale zamkniętą i niewidoczną. Zbiornik na śmieci otwiera się nogą za pomocą specjalnego pedału, Wyposażony jest w wyciągane wewnętrzne wiadro. kolor do ustalenia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany jest w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz cenowo-techniczny dla zadania nr 1
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji
LosLOT-0002
TitelZakup foteli obrotowych do biurka oraz foteli obrotowych bez oparcia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup foteli obrotowych do biurka oraz foteli obrotowych bez oparcia. 1) Fotel Obrotowy do biurka - krzesło obrotowe pracownicze, - podstawa pięcioramienna nylonowa czarna, o średnicy min. 600 mm, umożliwiająca obrót krzesła wokół osi pionowej o 360 stopni, kółka miękkie do twardych powierzchni o średnicy min. 60 mm lub kółka twarde do powierzchni miękkich (wybór rodzaju kółek zależny od potrzeb Zamawiającego, tj. od miejsca przeznaczenia fotela) - oparcie tapicerowane - skaj, wyprofilowane w części lędźwiowej odpowiednio do naturalnego wygięcia kręgosłupa, regulowana głębokość podparcia lędźwiowego łatwo dostępna z pozycji siedzącej użytkownika - minimalny zakres regulacji +/- 2 cm, regulowana wysokość oparcia w zakresie min. 60 mm - podłokietniki z regulacją wysokości w zakresie min. 90 mm z miękką nakładką (..) 2). Fotel obrotowy /taboret obrotowy/ – bez oparcia - Siedzisko wykonane w całości ze sztucznej skóry (PU), wytrzymała pięcio-ramienna podstawa, gumowane kółka zapewniające płynną jazdę po każdym rodzaju powierzchni, regulowana wysokość siedzenia (amortyzator gazowy). Zamawiający nie stawia wymogu w zakresie koloru Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w załączniku nr 3 do SWZ - Formularz cenowo-techniczny dla zadania nr 2
Haupteinstufung (cpv): 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle