2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów ulegających biodegradacji (w tym choinek) z nieruchomości na terenie Gminy Władysławowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów ulegających biodegradacji (w tym choinek) z nieruchomości na terenie Gminy Władysławowo, w okresie od 01 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2029 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów ulegających biodegradacji (w tym choinek) z nieruchomości na terenie Gminy Władysławowo, w okresie od 01 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2029 r. 2) Szacunkowa ilość odpadów przewidziana do odbioru w ramach usługi będącej przedmiotem zamówienia (na podstawie danych za okres ostatnich 12 miesięcy) – 2.100 Mg w skali roku, tj. 6.300 Mg w skali 3 lat. 3) Wykonawca zobowiązuje się do odbioru rzeczywistej ilości odpadów, różniącej się w dół lub w górę (do 30%) od prognozowanej ilości odpadów. Wzrost lub spadek ilości odebranych odpadów nie może spowodować wzrostu ceny jednostkowej za 1 Mg odpadu.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 90513100 Household-refuse disposal services, 90512000 Refuse transport services, 90511000 Refuse collection services