See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy rękawic nitrylowych
Beschreibung: Dostawy rękawic nitrylowych zgodnie z SWZ i załącznikiem nr 1 do SWZ - w podziale na 2 pakiety
Vorherige Bekanntmachung: 510033-2026
Interne Kennung: 81/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z koniecznością zabezpieczenia ciągłości leczenia pacjentów i nowych potrzeb istnieje pilna potrzeba udzielenia zamówienia na rękawice na skutek skrócenia ustawowych terminów w ustawie Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: dostawy rękawic na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 1
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: niewykorzystanie przez Kupującego przedmiotu umowy w zakresie do 50% łącznej wartości nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy. Ilości poszczególnych rodzajów towaru w opisie przedmiotu zamówienia mają charakter szacunkowy i orientacyjny. Kupujący zastrzega sobie możliwość zmiany przyjętych w umowie ilości, stosownie do swoich potrzeb. W przypadku niewyczerpania w okresie umowy wartości umowy Kupujący uprawniony będzie, na podstawie oświadczenia, złożonego Sprzedającemu przed upływem terminu obowiązywania umowy do przedłużenia terminu wykonywania dostaw do czasu pełnego wykonania umowy, lecz nie dłużej niż o 90 dni
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: dostawy rękawic na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2