2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding Roostersysteem
Beschreibung: Stichting 113 Zelfmoordpreventie wil in Q1 2027 een nieuw roosterprogramma voor de afdeling Hulpverlening in gebruik nemen. De gewenste situatie kenmerkt zich door ingebruikname van een gebruiksvriendelijk roosterprogramma dat de gewenste functionaliteiten bevat. Stichting 113 Zelfmoordpreventie wenst één partij te contracteren die de komende 8 jaren het roosterprogramma voor de afdeling Hulpverlening levert, onderhoudt en doorontwikkelt. De opdracht is een overheidsopdracht met een geraamde waarde van €324.000,- exclusief BTW. Er kunnen geen rechten ontleend worden aan deze raming.
Interne Kennung: 2026/EA/05
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212450 Entwicklung von Zeiterfassungs- und Personalverwaltungssoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De uitvoering van de opdracht is gepland vanaf het moment van ingangsdatum van de overeenkomst, namelijk van 11 januari 2027 tot en met 10 januari 2031, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van twee (2) maal twee (2) jaar. De overeenkomst wordt gesloten door ondertekening van de definitieve overeenkomst door partijen.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026/EA/05
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72212450 Time accounting or human resources software development services
Additional classification (cpv): 48450000 Time accounting or human resources software package
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026/EA/05
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72212450 Servicios de desarrollo de software de contabilización del tiempo o recursos humanos
Clasificación adicional (cpv): 48450000 Paquetes de software de contabilización del tiempo o recursos humanos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: