617229-2026 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWzmocnienie potencjału do przeciwdziałania katastrofom naturalnym poprzez doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębem Wielkim z podziałem na dwie części: Zadanie nr 1 - Średni samochód ratowniczo-gaśniczy wraz sprzętem zamontowanym na stałe oraz dodatkowym wyposażaniem – 1 szt; Zadanie nr 2 - specjalistyczny sprzęt z zakresu specjalistycznych grup poszukiwawczo ratowniczych – 1 kpl
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Wzmocnienie potencjału do przeciwdziałania katastrofom naturalnym poprzez doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębem Wielkim z podziałem na dwie części (zadania): Zadanie nr 1 - Średni samochód ratowniczo-gaśniczy wraz sprzętem zamontowanym na stałe oraz dodatkowym wyposażaniem – 1 szt; Zadanie nr 2 - specjalistyczny sprzęt do prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczych - specjalistyczny sprzęt z zakresu specjalistycznych grup poszukiwawczo ratowniczych – 1 kpl. Przedmiot zamówienia realizowany realizowany jest w ramach projektu nr FEMA.02.04-IP.01-00A4/23 pn. „Wzmocnienie potencjału do przeciwdziałania katastrofom naturalnym poprzez doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębem Wielkim” realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 współfinasowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Minimalne parametry techniczne/jakościowe pojazdu zostały opisane w załączniku 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.
Vorherige Bekanntmachung428540-2026
Interne KennungWzmocnienie potencjału do przeciwdziałania katastrofom naturalnym poprzez doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębem Wielkim
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz sprzętem zamontowanym na stałe oraz dodatkowym wyposażaniem.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz sprzętem zamontowanym na stałe oraz dodatkowym wyposażaniem w ilości1 szt. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu nr FEMA.02.04-IP.01-00A4/23 pn. „Wzmocnienie potencjału do przeciwdziałania katastrofom naturalnym poprzez doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębem Wielkim” realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 współfinasowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. . Minimalne parametry techniczne/jakościowe pojazdu zostały opisane w załączniku 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.